TROL

Status
Zamknięty.

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
he

A ja go zabiłem kulą ognia i jak podlatywał to wyciągałem mieczyk. Kruka ciach ciach i tak aż się zmęczył ;]
 

Ork Elita

New Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
12
Ja miałem 5 poziom ide sobie a tam mnie zaczeły iść do mnie zębacze więc uciekałem a tu patrze Trol pozwoliłem sobie powiedzieć o kurde.Miałem uciekać ale sobie pomyślałem że zabije tego dupka bo sporo będzie EXP.Podchodze do niego i jakieś 20 minut i już nie należał do świata żyjących :twisted: :twisted:
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
haha! ja go zabiłem 3 uderzeniami tego Topora "Pięść Trola" mam 36 poziom:D
 

StrangerZg

New Member
Dołączył
6.11.2004
Posty
13
QUOTE A ja go najszybciej zabiłem. Na kodach wpisałem kill. :twisted:
i co miales satysfakcje :?: :?
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Trola bardzo trudno jest zabic, jak gralem w G1 pierwszy raz to zabijanie trola trwale okolo 1h
ohmy.gif
a gdzy ralem juz 2 i 3 raz to jakies 20-25 sekund.
Po prostu niewiedzialem jaka bron bedzie na niego najlepsza, i szczerze mowiac niepamietam jaka do zabilem ale chyba to byl krzyk wojownika
 

mr_cysio

Member
Dołączył
14.11.2004
Posty
117
A ja zawsze trola mieczykiem ciacham, bo jak chce użyć czar zmniejszenia potwora to mi nie działa. :?
 

KaCzor!

Member
Dołączył
8.9.2003
Posty
251
no tak mówice że mieczem i wogóle ale przecież na niskim poziomie podejdziecie do trola dostanieci liścia na morde i leżycie tu chodzi i pierwsze spotkanie z trolem najlepsze jest zmiejszenie oczywiscie ze powyzej 30 lvl trola zabic latwo bo jest sie dobrym wojem albo magiel juz> Pozdro
 

Ares

Member
Dołączył
17.10.2004
Posty
371
trolla łatwo zabic bo jest wolny jak żółw (chociarz żółw nie jest taki wolny
smile.gif
) walisz mu z miśa a on bierze łapę do góry, pitasz, i wracasz z kolejnym kopem i tak aż do R.I.P. trolla
 

mr_cysio

Member
Dołączył
14.11.2004
Posty
117
QUOTE haha! ja go zabiłem 3 uderzeniami tego Topora \"Pięść Trola\" mam 36 poziom:D
no nie wiem czy trzema uderzeniami można zabić trola... :roll:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom