Trick Na Plynne Dzialanie Gothica

Status
Zamknięty.

mat48

New Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
10
U mnie na minimalnych ustawieniach gra pozostawia wiele do zyczenia - nie chodzi do konca plynnie. Przed chwila odkrylem ze jesli podczas biegu klikniemy na chwile CTRL to gra zaczyna dzialac plynnie ! Nie do wiary ? Sprawdzcie sami ! Podkrecilem nawet ustawienia do srednich i dalej dziala plynnie ! (Athlon 2500+, Radeon 9800 PRO, 2x512 MB RAM 433)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
A po co aż TRZY tematy? <_< Jakby ktoś miał zauważyć to zauważy bez obaw.

Poza tym nawet, JEŚLI działa (nie sprawdzałem) to, co nam po tym skoro działa tylko w czasie biegu. To tylko chwila i dalej się zacina jak się zacinało.

Ps: Osobiście nie wierze w to.
 

mat48

New Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
10
3 tematy byly, poniewaz bledy wystapily przy wysylaniu tematu na serwer (taki mialem komunikat) a w rzeczywistosci zostaly wyslane :p podczas biegu to klikasz CTRL i pozniej cieszysz sie plynna gra ;) (caly czas) chyba nawet nie musisz biec... wtedy znika tobie menu podreczne 0-9 i gra dziala plynnie. Nie wiem jak to jest mozliwe, ale jednak. Radze wyprobowac, bo wiara nie ma tu znaczenia ;P (mi gra dziala lepiej a ja tylko daje porade innym)
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Mat48 jak ty masz 2x512 RAMu to u Ciebie chyba na najsłabszych ustawieniach sie nie powinno ciąć??
A jak za chwile włącze Gothica 3 no to to wypróbuje ;)
Bo ja na razie mam tylko 256MB RAmu (za 3 tygodnie kupuje 2x1GB)
I jeśli zadziała to po pierwsze napisze a po drugie Ci pogratuluje B)
A jeśli nie to sprowadziłeś właśnie na siebie wielką hańbę <_< (lekki żarcik)
A nie wystarczy tylko wcisnąć CTRL bo wtedy chyba sie właśnie wyłącza tamten pasek podręczny??

PS Zaraz wrócę; tylko wypróbuję.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Ja różnicy nie widze jak sie u mnie cieło to i sie tak samo tnie :angry:
A zrobiłem wszystko tak jak opisał to mat48 :(

"Zauważę różnice dopiero gdy dopkupię sobie RAMu <_< "

Może u kogoś to pomoże, ale według mnie to g**no a nie pomoc B)
(Trzeba być szczerym B) )

EDIT: To naprawdę nie działa (u mnie;))
 

radek_rut

New Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
29
Aż wstyd mi że to zrobiłem ale sprawdziłem to z ciekawości i.... oczywiście nic to nie daje :D Ten sposób jest zupełnie pozbawiony sensu. Jak zobaczyłem temat to spodziewałem się zobaczyć długi opis zmian ustawień gry i przeprogramowywania systemu a nie napis "naciśnijcie ctrl" :p ale pomażyć zawsze można :p
W zasadzie stosować to można jak placebo B) można wmówić ludziom że to działa i może uwierzą :lol:
 

mat48

New Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
10
skoro nie dziala no to WIELKIE SORRY, ale na serio u mnie to daje efekty ;) a to dla mnie najwazniejsze ^^ moze tylko na slabszym sprzecie (jak moim) to daje efekty ? nie mam pojecia... jak ja bym chcial aby efekt placebo zadzialal u mnie na najwyzszych ustwieniach <lol>
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom