Trick na Bryłki

Czy wam się ten trick podoba


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Saturas

Member
Dołączył
21.8.2004
Posty
195
Znam fajny trick na bryłki gdy idziemy do NO zaczepia nas lewus alby roznieść wode zgadzamy się on piwie że trzeba iść do Ryżoweko Księcia
aby dał wode.Gdy zagadamy z księcięciem to daje 12 butelek wody jak go
zaczepisz 2 raz jeszcze ci da wode i tak w nieskoczoność i jest dobry zysk
za 200 butelek wody chyba 300 bryłek rudy jak tak zrobiliście to u siebie to napiszcie co o tym sądzicie 8)
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Sposób bardzo znany i można się troche pobawić i nie piwo tylko woede roznosimy :wink:
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
No sposób niby dobry,ale powiedz chciało by ci się czekać aż dostaniesz 200 butelek wody
 

Saturas

Member
Dołączył
21.8.2004
Posty
195
czasem brałem po 600 butelek i byłe dobże chociaż powoli zaczynało się nudzić
 

Rahojopo

New Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
27
Ja w bardzo trudnych chwilach uzywam kodów ale w bardzo trudnych np nietem nioc nie mam bo mnie okradli
 

Hawk

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
116
Czasochłonny strasznie dla mnie nie opłacalny czy nie szybciej było pobić się z Lewusem i tym tam obok i zabrać wszystko i sprzedać szybciej i bardziej opłacalnie nieprawdasz ale pomysł dobry na początek jak jesteśmy takim popularnym nikim
tongue.gif
 

andre

Member
Dołączył
27.8.2004
Posty
279
no

znany trick ale bardzo fajny
ale mnie niezaskoczyłes
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Trick moze byc ale i tak nie oplaca sie go wykonywac bo pod koniec gry i tak sie ma ponad 13000 brylek rudy wiec dodatkowe 200 czy 1000 nie robi roznicy
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
he

Komu by to się chciało ja i tak kończyłem z niebagatelna sumą rudy że mi starczało na wszystko co chciałem. Ahh żeby w g1 była czerwona latarnia ;d
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
Mozna sie jeszcze ladnie wzbogacic pod poczatek gry gdy ma sie juz pewna ilosc wytrychow,okradajac skrzynie przy kowalu w starym obozie,nikt Ci nic nie powie a ty mozesz ich oskubac ze wszystkiego.
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
ha

NO kradzież :]. TO najpostrza metoda.
Można się również ładnie wzbogacić zaciągając się jako kopacz rudy
biggrin.gif
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Zbyt to wszystko czasochłonne ja tam lubie okradać ludzi i zbierać trofea zwierzęce, rośliny
tongue.gif
 

APOG3UM

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
114
Ja wole zabijać przeciwników i potwory , zbierać rośliny a potem to wszystko sprzedać.Choć kody też sie czasami przydajom :twisted:
 

ADVERSARY

New Member
Dołączył
1.9.2004
Posty
16
Trzymajcie sie biurka bo jak to przeczytacie to spadniecie z krzesel. Po co brac ileśset butelek wody od ksiecia w nowym obozie sa najemnicy po prawej na wzniesieniu a obok nich jest kolo szlifierskie. Tu dochodilmy do sedna bo to jest "magiczne" kolo. Nie trzeba nic zeby wyszlifowac sobie bron. Dowcip polega na tym rze podchodzimy do kola i poprostu bez niczego uzywamy go. Bezimienny wyszlifuje wtedy niewidzalny miecz ktory pojawia sie w naszym ekwipunku jako niewykonczony miecz ktory jest warty 50 brylek. Takie szlifowanie mozna powtarzac bez konca ja zrobilem sobie ok 70 mieczykow (jest to najlepszy srodek platniczy w grze) życze powodzenia.
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Chcąc być złodziejem, warto się przyłączyć do Starego Obozu. Nie dość, że możemy wtedy kupić dość dużo wytrychów (liczba zwiększa się w każdym rozdziale), to w twierdzy Gomeza jest bardzo dużo rozmaitych trofeów, jak np. skóry Cieniostworów, bądź... zwykłe sztućce i zastawa stołowa. Nie wspominając już o książkach, które są naprawdę wysoko cenione (co ma sens, bo kiedyś księgi były przepisywane ręcznie i np. na taka Biblia miała cenę dość dużego skrawka ziemi). Co prawda w 4 rozdziale dostajemy (o ile zgodzimy się na rzeź) klucz Gomeza, otwierający wszystkie skrzynie.

I jeszcze jeden trik, także wykonalny tylko dla Cieni. Zbrojownia Gomeza jest pełna różnorakiego żelastwa, mieczy wysoko cenionych u handlarzy. OK, jest tam strażnik, ale... kradnąc jeden miecz, ten zaczyna walkę. Jeśli zaś uciekniecie dość daleko, przestaje cię gonić. Również sen anuluje pozew na was. Więc... na co jeszcze czekacie?

PS. Gdy dostajecie hasło do Gildii Magów Wody, można także odwiedzić kopiec rudy. Jest tam (oprócz ww. kopca) dużo porozrzucanych bryłek. Co prawda na zbroję nie starczy, a wtedy, gdy mamy tą możliwość, zapewne JUŻ się dorobiliśmy wielkich pieniędzy tj. rudy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom