Trelis...

Status
Zamknięty.

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Witam mam mały problemik a raczej parę problemików :p

1. Vak zarządał za artefakt 50 tys. szt. złota, skąd ja mam tyle tego wytrzasnąć ?!
2. Gdzie jest mr. Avogadro?

:)

czekam na odpowiedzi pozdrawiam
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Jesli zyjesz w zgodzie z orkami, no coz, nie wiem :p Ja gdy kupowalem ten artefakt mialem 80 tysi z kawalkiem, a jeszcze nie bylem poza granicami Myrtany ;) Jesli natomiast jestes po stronie buntownikow, mozesz wyzwolic miasto razem z dwoma pomocnikami z Nemory (oboz buntownikow). Niestety (albo i stety :p) bedziesz musial wykonac zadania aby zdobyc tam reputacje jesli chcesz zeby ci pomogli.
Odpowiedz na pytanie namber 2
Myster Avogadro siedzi na farmie obok Trelis. Wychodzisz wyjsciem tym obok kowala z Trelis i ciagniesz w lewo. Po krociotkiej chwiluni powinienes juz widziec farme. Wystarczy teraz ze pogadasz z alchemikiem i sam cie zaprowadzi do swojego pokoju ;)
Mysle ze zrozumiale ci to wytlumaczylem.

~Pozdrawiam
Filip3k
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Spoko :) aha jeszcze jedna sprawa... co ja mam zrobic z tym paladynem Konradem ktory chce swoja magie ? :/ bo zupelnie sie gubie przeciez run nie ma to co ja mam mu zaniesc ?!
 

Schulz

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
89
nie martw sie, misja z magia paladynow jest powiazana ze zdobyciem ognistych pucharow, cierpliwosci.
a jesli chodzi o artefakt Vaka to ja zrobilem to tak: zdobylem kase, kupilem od niego przedmiot, dostalem expa, poczym wyzwolilem Treslis i znowu exp :) a po zabiciu Vaka po prostu zabralem kase z powrotem

pozdrawiam
 

Fredrio

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
63
A kase mozesz zdobyc wykuwajac jakies miecze albo 10 razy pobic chrisa w kamiennym kregu kolo vengardu albo Jensa kolo cape dun i za kazdym razem zabrac im luk gonca lesnego warty ponad 5k w sklepie
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
a jakbym zaplacil Vakowi i potem go pobil i wzial sobie kase spowrotem ? to zadzialalo z orkiem ktory przetrzymywal gorna... moze gdybym vaka nie dobijal to by sie udalo...
bo aktualnie mam 60 tys. szt. zlota....
 

Fredrio

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
63
Taa ale raczej jak pobijesz wodza orkow to watpie ze inni uznaja to za bojke ;p Wiec raczej musisz byc gotowy na to ze przypadkiem wyzwolisz trelis jezeli przezyjesz ;s
 

alucard666

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
38
Ja zdobyłem ten artefakt dosyć nietypowo :lol: :p . Dostałem od Thorusa misje z ogrami chba 4 tam bylo ale nie miałem zbyt dużego levelu więc niebardzo sobie z nimi dawłem rade. Pomyślałem skoro ide na dorogę buntownika i tak musze wyzwolić miasta więc sprowadziłem do miasta ogry szło im nieźle całe miasto się na nich rzuciło wybili 4 elitów 2 orkowych najemników i 7 (wojwników razem z zwiadowcami) ja oczywiście dobijałem ogry 400 PD piechotą nie chodzi :D . Ale przejdźmy do sedna patrze a tu z jednym z ogrów walczy Vak i ogr go zabił przeszukałem go dostałem PD i mam amulet adanosa a miasto nadal nie jest wyzwolone :) .

Fajna sytuacja nie
Pozdro
 

Zyku

Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
41
Ta gra ma tyle bugow ze kasa to nie problem . Ja juz w Cape Dup mialem ~150 tys zlota . Poprostu ide sobie do obozu Goncos lesnych i bije kazdego po kolei , kazdy ma luk warty 5.5 tys . Mam powiedzmy z 7 lukow , potem ide gdzies na chwile , wracam , a oni znowu maja luki i tak w kolko :D Mozna tez z wojownikami w nordmarze , maja topory po 10 tys , ale nei jestem pewny czy inni sie nie ciebei nie rzuca :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom