TraNslator for poslish pls

Status
Zamknięty.

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Mam prośbe do wszsytkich umiejącuch niemiecki, ponieważ ja się go dopiero bedę uczyć od 1 gimnazjum. Mam nock kruka ale po niemiecku i niektórych zwrotów nie rozumiem czy moge tu pisać zwroty których nie kaput a wy mi je przetłumaczycie :D . Orazy pytankk do cloona _xx bo nic nie zrozumiałem z rozmowy z Laresem o tych jakiś ornamentach , narazie większosc kapuje bo podobne jest do anglika richtisz ?? :p
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Chłopie weż se słownik i tłumacz ale tutaj możesz zadawać pytania ale nie sądze żeby wszystko było na medal przetłumaczone! Poczekaj na polską wersje!
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Ja też tego nie zrozumiałem ale robie nowy dział do Gothica 2 - NK o nazwie Dziennik i tam zamieszcze, teksty z dziennika niemieckie tych zadań, których nie było w G2 i przetłumacze je w miare możliwośći na polski jak narazie mam już to zrobione do dwóch zadań ale jak będe miał więcej to umieszcze to na stronie. Może komuś tym pomoge troche.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Dawaj te teksty/zwroty... Trzy lata uczę się niemieckiego i nie narzekam na to czego się nauczyłem :) Jakby co możesz liczyć na moją pomoc :)
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
oki

DZienki Arcane więc jakby co to będe tu pisał
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Siemka chiałem zapytać, jak wam sie podoba w miare polskie menu z Gothica 2 - Noc Kruka :) . W miare dlatego ponieważ nie udało mi sie zrobić aby były polskie znaki :( Menu możecie zobaczyć na Screenie pod tym adresem http://klik.stargard.pl/~gothic/nkpl.jpg
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
CloNe_xx

CloNe_xx czyś byś miał polską wersje czy sam ją robisz ????? powiec :D ?
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
To co tom widać to sam zrobiłem. Już wiem nawet gdzie są wszsytkie teksty z zadań ale jak zmieniam to gra się nieuruchamia. Jeśłi uda mi sie zrobić zadania PL to podeśle ci plik który trzeba podmienić. Ale wątpie aby mi sie to udało.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Maly

Member
Dołączył
5.6.2004
Posty
81
Cholpie po co sie meczyc poczekaj az wyjdze polska i nie bedziesz mial problemu
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Ten temat był poruszany pod koniec Marca... -_-' Zamknie go ktoś, tak samo jak pozostałe przestarzałe tematy? Bo forum będzie odnawiane zasypywaniem postów w tematach sprzed okresu dinozaurów :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom