Trano

Status
Zamknięty.

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
A więc wiem "szukaj" nie gryzie, nie boli, nie bije :D Ale mam problem tego typu, że zabiłem Trano ;P I teraz nie wykonam do końca zadania od Marika (jestem Buntownikiem i czy musze wydawać Sanford'a aby dostać repa w monterze) :> A tak na marginesie to mam jeszcze pare innych problemów ... Wiem są opisane ale może nie tak jasno na mój mózg i skumanie ... Problem to znalezienie tych złodzieji zboża ;/ Wiem na południe od farmy ale gdzie dokladniej mam iść w las tam gdzie są te zębacze ?? ;/ Nie wiem chodziłem tam i nic żadnych banditos ;/ Kolejne pytanie tyczące się Montery czy jeśli zabiłem Bandytów na zachodniej ścieżce od chaty Domenic'a to powinienem dostać reputację do Montery ?? Bo chłopcy wychodzili przez ściany z jaskini na półkę skalną i musiałem ich tam wybijać spindrając się :blink: I nie wiem czy to przez buga nie ma repa czy poprostu go wogóle nie ma za ich wybicie ... Znalazłem skrzynie i lewe piniądze A..... (zapomniałem ;/ ) ale nie moge Marikowi nic powiedzieć, Elber który też cos ponoć mówi o lewym interesie zero słowa o tym ... Zrypałem zadanie z Bradley'em i niewolnikami a mam zamiar odbić Montere tylko mam zaledwie 52 % repa i teraz chyba lipton ;/ Jakieś wskazówki co do moich problemów, mam nadzieje że wybaczycie iż kolejny raz ktoś pisze to samo, ale inaczej nie skumam ... Sorki ... Pozdro
 

kolsi

New Member
Dołączył
1.2.2007
Posty
13
QUOTE
Kolejne pytanie tyczące się Montery czy jeśli zabiłem Bandytów na zachodniej ścieżce od chaty Domenic'a to powinienem dostać reputację do Montery ??


nie

Teraz mnie rozśmieszyłeś, warnik bedzie. Na wynos ?? - szczur
 

eltan

New Member
Dołączył
1.2.2007
Posty
22
QUOTE
Problem to znalezienie tych złodzieji zboża ;/ Wiem na południe od farmy ale gdzie dokladniej mam iść w las tam gdzie są te zębacze ?? ;/ Nie wiem chodziłem tam i nic żadnych banditos ;/


dokladnie tam, musisz najpierw zabić te zębacze a później iść wzdłuż pasma górskiego, w końcu powinieneś zobczyć banditos
 

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
siemka
Ta grupka bandytow kolo tej farmy to grupa masona,
i on daje nam misje zabicie krow miecznych, tak przokazji on jest na prawo od bramy jak wychodzimi.
A te krowy jak mysle dobrze to najlepiej zrobic rewolke a pozniej krowy wybic i mamy spokoj z misja tak jakby sama sie zrobi nra pozdro
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
QUOTE
siemka
Ta grupka bandytow kolo tej farmy to grupa masona,
i on daje nam misje zabicie krow miecznych, tak przokazji on jest na prawo od bramy jak wychodzimi.
A te krowy jak mysle dobrze to najlepiej zrobic rewolke a pozniej krowy wybic i mamy spokoj z misja tak jakby sama sie zrobi nra pozdrop


no nie bardzo sie z tym zgodzę ;)... krowy trzeba zabijać ZA RAZ. PO JEDNYM CIOSIE MUSI PAŚĆ!!! BO INACZEJ SIE RZUCĄ NA NAS. ja ich fireballem załatwiłem... jest wiele sposobów na zabijanie jednym ciosem. a co do wypowidzic slawtta to powiem ze trzeba to zrobic PRZED rewolką to wetdy manson zdradzi nam hasło i będziemy mogli odkryć że Sanford robi dla buntowników ;)

POZDRAWIAM
 

SzymsoN

New Member
Dołączył
20.1.2007
Posty
18
QUOTE
... Znalazłem skrzynie i lewe piniądze A..... (zapomniałem ;/ ) ale nie moge Marikowi nic powiedzieć, Elber który też cos ponoć mówi o lewym interesie zero słowa o tym ...


Musi ci ktos najpierw zlecic te misje(niemapietam kto =( ) potem musisz doniesc o tym marikowi on zarzada dowodów a ty mu pokazesz zloto. Te misje chyba zlecal ktorys z Wojownikow na arenie albo ten zlodziej niepamietam dokladnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom