Trailer

Status
Zamknięty.

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Co myślicie o trailerze g3 który jest opisany przez Gumisia na głownej stronie forum i znajduje się w download??? Walce ludzi z Orakmi??? Ich przemarszu??? O wyglądzie??? (wszystko to oczywiście tyczy się Gadów
tongue.gif
)

P.S. Aby zapobiec spamowi w tym temacie odpowiedź minimum na 5 linijek

P.S.2 Nie znalazłem takiego tematu więc go założyłem
tongue.gif
Pozdro ALLLLLLLL
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Mi osobiście ten triler bardzo się podoba
biggrin.gif
Pokazuje trochę dobreh grafiki, walki orków i trenu. Jeśli Gothic 3 będzie tak wyglądał to zrobi na mnie większe wrażenie niż się spodziewam. Myślę, że ten filmik to tylko przedsmak tego co PB szykuję dla nas (mam taką nadzieję
biggrin.gif
) Widać tam idących orczyk wojowników, pokazuje to nam, że orkowie będą teraz potężniejsi i bardziej zgrani bo idą w szyku. Mam nadzieję, że ten trailer to nie ostatni film jakim nas zaszczycą panowie z PB. Mam nadzieję, że wydadzą demko bo już nie wytrzymuję
biggrin.gif
.

P.S. Wydawało mi się, że taki temat o tym trailerze już gdzieś był, ale może się myliłe więc się wpisałem (nie mogłem znaleźdź)


Pozdrawiam
 

Gor Na Drak

Member
Dołączył
18.6.2005
Posty
65
ten trailer byl niesamowity ogladalem go kilka razy z tego co mozna bylo zaowazyc to to ze G3 naprawde bedzie wyrabana w kosmos gra no coz orkowie troche sie zmienili(jesli chodzi o wyglad)podobnedo uruk-hai tyle ze troche wieksi(napakowani)inne potwory tez sa wyrabiste np ten ogromny dinozaur( to bedzie chyba odpowiednik zebacza)czy tez ten potwor taki ogromny owad czy cos w tym stylu tez przeciez jest nowoscia nie bylo takich wczesniej(az tak duzych)no coz gra zapoowiada sie imponujaca
POZDRO
tongue.gif
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Trailer pierwsza klasa jest po prostu swietny ogldalem go kilka razy orkwowie wygladaja swietnie i walka tez jest bardzo fajna
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
Ah tecn trailer jest zły:p bo tylko mi skama zrobił na g3:p:p a tak na serio to ta grafa te stwory i ci orkowie to ma byc w g3 ale coz jedyne co nam jak narazie pozostaje to oglądać hypera i sprawdzac gdzie tylko sie da czy niema czegos nowego o g3.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
No mi tesh się wydaje, że ten temat był, no ale jeśli nawet był to i tak tam się nie wypowiedziałem więc wypowiem się tutaj. Rzeczywiście trailer robi bardzo dobre wrażenie, najlepsze było to jak jush była reklama JoWood i Piranha Bytes a potem jeszcze ten ork wyskoczył. Orkowie ci co tam biegli (chyba) to wyglądali na elity ??
Robiły dobre wrażenie tak jak cały filmik. Muzyka tesh jest dobra jakościowo. Ogólnie zapowiada się bardzo ciekawie, może jednak Gothic 3 będzie hitem. Cush grafika prezentowana na E3 nie zachwycała, ale ten trailer musiał zachwycić. Jest the best.
PS> Robinhood gratuluję długiej wyczerpującej wypowiedzi, miało być pięć linijek, no ale dla niektórych jak widać to problem "aż" tyle napisać.....
 

Malinbez

New Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
18
O Boże ten filmik jest niesamowity, jak go oglądałem to aż mi stanął dech w piersiach. Tylko coś mnie intryguję
unsure.gif
Jak pierwszy raz pokazuję się biegnący Ork to trzyma jakby jakąś włucznie czy coś. A ci Orkowie co biegli w szyku ( popieram zdanie Dadexa) to moim zdaniem elita. Muzyka jest dopasowana wsam raz do filmiku. Grafika jest wręcz piękna i obiecująca wielki hit!!!!!!!!!!!!!
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

P.S to jest 5-ta linijka
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Trailer był wprost rewelacyjny!! Aż po prostu byłem w szoku, jak zobaczyłem grafikę, jak usłyszałem muzykę... To niesamowite. Muzyka rewelacyjna, wojenna, tworzy świetną atomosfęrę, budzi gorzę potęgi orków, którzy akurat atakują. Grafika bieli oko, wszystko tak naturalne i prawdziwe, ten kowal, który robi napis GOTHIC 3, ten potwór pełzaczopodbny... Rewelacja. Ten trailer oddaje atmosferę, najpier nosorożce, spokojna muzyka, cisza przed rozpętaniem burzy. Potem nagle słychać jakieś odgłosy, muzyka podnosi się, orkowie atakują. Czar, który rzucił mag zrobiony jest też rewelacyjny. A orkowie wreszcie są zrobini dobrze, a nie jak jakieś durne stwory, wszystko rewealcyjne, aż niemogę się doczekać g3!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom