Trądzik

womenspa

New Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
1
CYTAT(Moozi @ 01-11-2005, 23:03) index.php?act=findpost&pid=105740
Witam
W tym temacie chciałem podyskutować na temat trądziku. Czy kogoś dopadł ten okrótny los i ma na swojej pięknej buźce to okropieństwo. Jak zapobiegacie jego dalszemu rozwojowi??? Może jesteście tymi którzy w wieku dojrzewania nie mają takiego problemu??? Jakich preparatów używacie???

Dobra to ja powiem krótko i na temat. Mam trądzik od 2 lat. Walcze z nim nieustannie. Używałem różnych preparatów i używam nadal. Nie jest on w (jakby to powiedzieć <_< ) najwyższym stadium i powoli moja piękna twarz dochodzi do normalngo wyglądu :D .

Do moderatorów: Jeżeli taki lub podobny temat już istniał to proszę o bezwłoczne usunięcie tego
P.S Ja nie znalazłem nigdzie owego tematu.

Pozdro :D



witam
ja mialam taki sam problem do puki nie zaczelam uzywac wody z aktywnym wodorem..pije go do dzis choc juz nie mam z tym problemu i polecam go tobie, tej wody nie kupisz nigdzie no chyba ze bedziesz chcial jechac do uzdrawiajacy zrodel ktore sa porozmieszczane wszedzie ale jest jeden prosty sposob ja kupila generatorH01 i dziala rewelacyjnie.zobacz na allegro bo ja kupilam go z tej strony a tam moze byc tanszy www.wodazycia.info goraco polecam
pozdrawiam :lol:

mihihiehiehiehiheheheheahahahuhauha xDD - GW
 
Do góry Bottom