Torlof

Status
Zamknięty.

peszmerd

New Member
Dołączył
11.5.2005
Posty
1
mam prosbe chce byc najemnikiem ...torlof daje mi zadania ... ide na farme bengara a tam nie ma zadnych straznikow ... pliz pomorzcie
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (peszmerd @ 14-05-2005, 13:47) mam prosbe chce byc najemnikiem ...torlof daje mi zadania ... ide na farme bengara a tam nie ma zadnych straznikow ... pliz pomorzcie
Jest ich dwóch i muszą być napewno stoja blisko wejscia do chaty!! Łatwo jest ich rozwalić. Ale niepamietam na jakiej farmie oni sa bo nie pamietam i nie wiem czy jestes na dobrej farmie!
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
To chyba ma być farma na płaskowyżu, a ty pewnie jesteśna farmie obok Najemników... a tam mieszka bodajrze Sekob. Bo tak jak powiedział Kacperex strażnicy są widoczni i na pewno byś ich nie przeoczył. No chyba że masz jakiegos buga :/
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
farma bengara to ta przy przeleczy a jesli dostales zdanie to jak dobze pamietam oni beda stali blisko samego bengara
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Albo po prostu nie widzisz strażników , bo nie pogadałeś o tej sprawie z Bengarem , jak z nim pogadasz to do niego podejdą , a tak jak nie rozmawiałeś z Bengarem to stoją kawałek przed farmą. Albo jak napisali moi przedmówcy jesteś na złej farmie.
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Jak jesteś na skrzyżowaniu dróg, koło stawu przy którym stoi Buster (jak sie idzie dalej w kierunku farmu Onara), skręć w prawo na takie puste pole ze stogami zboża. Idź tam dalej, aż dojdziesz do takich schodów. Wejdź po nich na górę i idź w kierunku jedynej widocznej farmy. Będzie to farma Bengara. Idź i z nim zagadaj, a powie Ci oco biega.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom