Torlof

Status
Zamknięty.
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Jestem podczas zbierania załogi i postanowiłem że na kapitana wezmę Torlofa. Wykonałem już dla niego zadanie z otworzeniem bramy w zamku w górniczej dolinie, a on jeszcze chce 2500 sztuk złota , a ja niestety mam trochę mało złota. Więc napiszcie czy da się uniknąć zapłacenia tych pieniędzy Torlofowi. Z góry dzięki.
 

masta

Member
Dołączył
14.1.2005
Posty
313
Nie, chyba się nie da, ale możesz wziąć na kapitana tego gościa spod muru klasztorów magów ognia, który nie chce żadnej kasy.
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
QUOTE Albo Jacka ...
Naprawdę rozwinięta wypowiedź
smile.gif

Tak naprawdę najłatwiej jest wziąć Jorgena tego spod murów klasztoru, ale jak wykonasz zadanie dla Torlofa to właśnie kasa jest potrzena, ale też nie jest to problemem. Jezeli jesteś kowalem to rób trick z benetem i wykuj miecze oraz sprzedaj je Haradowi. Jeżeli chcesz na pokład Jack' wykurz z jego latarni bandytów.
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
QUOTE a ja nie mogłem wziąć Jacka na kapitana, poprostu nie chciał, nie wiem dlaczego, może czymś go uraziłem
tongue.gif


Moze niewykonales tego zadania z Bandytami w jego Latarni
biggrin.gif
..

P.S jak chcesz zaprac Jorgana to musisz najpier zabic demony w wiezy Xardasa ;/
tongue.gif
 

damian

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
33
QUOTE QUOTE a ja nie mogłem wziąć Jacka na kapitana, poprostu nie chciał, nie wiem dlaczego, może czymś go uraziłem
tongue.gif


Moze niewykonales tego zadania z Bandytami w jego Latarni
biggrin.gif
..

P.S jak chcesz zaprac Jorgana to musisz najpier zabic demony w wiezy Xardasa ;/
tongue.gif


Żeby Jack chciał z nami popłynąć po pierwsze musimy wyrżnąć bandytów z jego latarnii i mu powiedzieć ze może tam wracać, a po drugie załatwić mu kogoś do pilnowania latarnii na czas jego nieobecności - Briana - pomocnika Harada
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
No właśnie całkowicie zapomniałem że jestem czeladnikiem u Harada, no to już nie ma problemu. A Jorgena i Jacka brałem na kapitana w podstawowej wersji gothic 2 i dlatego teraz postanowiłem wziąść Torlofa.
Dzięki wszystkim za odpowiedzi.
 

beros

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
45
a tak apropo pytania da sie ominac 2500 zlota ale trzeba byc najemnikiem :)
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
No już zaplaciłem te 2500 złota , ale jak piszesz że da się to ominąć to napisz w jaki sposób , bo ja właśnie jestem najemnikiem i nie znalazłem takiej opcji.
 

beros

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
45
hmmm.... dziwne ja najpierw wypełniłem mu quest z posukiwaczami potem wpusciłem orków i nakoniec powiedział mi ze dla mnie bendzie kapitanem i o kasie jako najemnik niewspominał :)
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
Wystarczy spytac o zadanie kaze ci otworzyc brame u paladynow i wtedy poplynie ale po co skoro latwiej jest wziasc jacka lub jorgena
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom