[Tibia]

shadow_cx4

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
86
niewiem czy ten temat już był czy nie ale postanowiłem napisać.
Tibia to super gra niech was nie zrazi słaba grafa to grywalność jest jej główną
zaletą!!!!!!!!!!

Ja mam knight na 12 lvl. (gram od nie dawana) i mam dużo kumpli.

I napisze jeszcze profesje jakie są:

Knight-wojownik który czuje się w bezpośrednich walkach z potworami do wyborumożemy wybrać między mieczami,toporami i bronią obuchową (łatwo się nim gra ale potem gra się staje nudna)

Paladyn-posługuje się łukami i kuszą więc walczy na odległość

Druid-posługuje sie magią głównie leczącą może robić rune ultimate healing(każdy ją kupuje bez względy na profesje)

Sorcerer-mag,też magią jak druid ale bardziej ofensywną może robić najpotężniejszą runę w grze Sudden Death.
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
grałem w to też i uwarzam, że jest to świetna gra, a zwłaszcza ten caly świat który jest do zwiedzenia...


A tak wogóle to jesteś dobry shadow_cx4 bo napisałeś, że to super gra itd. a nawet nie podałeś adresu tej gry...bardzo mądre;/
 
E

eMzi

Guest
Też grałem kiedys w Tibię (daaawne czasy
wink.gif
). Na początku bardzo mnie wciagnęłą jednak strasznie monotonna rozgrywka zaczęła mnie odpychać od tej gry. Miałem (a właściwie mam bo jeszcze nie skasowałem mojego konta) 18lvl Knight'em (nazywa sie Slyan).
Pozdrawiam Verin.
Loyal to the Game.
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
ja tesh gralem a wlasciewie jeszcze czasem gram w tibie uwazam ze to wporzo gra niepatrzac na grafike i brak glosu to naprawde wciaga mam 16 druida (28 mlv
biggrin.gif
) i paladyna na 15 gram na elysia wiec jak cos chcesz zgosc sie
 

shadow_cx4

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
86
Verin jak chcesz za darmo dać komuś konta to chęntnie z korzystam !!!!!!!!!!!!
Bo ekwipunek przerzuce z mojego knighta.
Napisz mi jutro o godz.18:00 na gg hasło i numer jeśli twoja decyzja jeszcze jest aktulana.
 

paniscus

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
375
No siema!!
Grałem w Tibie u kumpla na kompie i nie podobała mi się za bardzo, ale może dlatego, że się nie poświęciłem bo inaczej jest u kumpla a inaczej u siebia.
Grafa słaba to prawda, ale GTA I też była słaba, a mi się podobał.
Daremnie się walczy, gdy ktoś cię uderzy to unosi się dymek.
Możecie podać stronę gdzie się znajduje ta gra.

NaRka i pozdrowienia
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
strona Tibi to www.tibia.com a jeśli chcesz się czegoś o niej dowiedzieć to polecam www.tibia.pl lub www.tibia.xx.pl
 
Dołączył
7.5.2005
Posty
46
shadow ty juz troche grasz i masz dobrom postac a ja słabą (1 lvl) więc czy mógłbym ja skorzystac z postaci verina o ile sie zgodzisz verin no i propozycja jest aktualna ??
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Juz parę razy na tym forum wyrażałem swoją opinie na temat TIBII. Dalej tkwię w przekonaniu iż gra to totalny shit.
Duzo ludzi przekonuje mnie:
"Grafa się nie liczy! Ważna jest grywalność."
Jeżeli grafika ważna nie jest to po co w ogóle ona istnieje? Lepiej żebyśmy grali kwadratmi i trojkątami.
Mamy już XXI wiek. Wydaje mi się, że troszeczkę posunęliśmy się od roku 1990 (tak wygląda grafa w TIBII).
Troche w TIBIE grałem i bez zadnych wątpliwości satwierdzam że to shit, shit i jeszcze az shit! pytam sie: Gdzie tam jakiś klimat jest!? Przecierz klimat tworzy grafika i muzyka, a w tej grze jest tego BRAK!!
 

Sion

Member
Dołączył
2.5.2005
Posty
33
Szczeże mówiąc Bobek ma racje ja też pograłem trochę w Tibie i brakuje mi tam klimatu i sensu grania. Już wolę grać na emulatorze w pokemony. A jeżeli chodzi o grafikę to akurat szczegół.
 

shadow_cx4

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
86
Obrońco myrtany powinieneś lepiej sam na początku rozwinąć postać!
A tak pozatym to na jakim serwie grasz.
 
E

eMzi

Guest
QUOTE shadow ty juz troche grasz i masz dobrom postac a ja słabą (1 lvl) więc czy mógłbym ja skorzystac z postaci verina o ile sie zgodzisz verin no i propozycja jest aktualna ??

...incoming transmission...

09052005; 1454

Tak ta propozycja jest nadal aktualna. Jeśli chcesz wiedzieć więcej to wal na gadu gadu - 6976245.

Loyal to the Game.
Verin

...end of transmission...
 

Wolf

New Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
26
Ja też grałem w Tibie, jest nawet fajna. łatwo sie można od niej uzależnić dlatego przestałem w nią grać, a miałem 37lvl master sorcem.
 
Dołączył
7.5.2005
Posty
46
mam cie na gg verin ale coś niemoge natrafic kiedy jestes więc czy mógłbys ty mi przysłac to co potrzebne mi ?? ( na gdu oczywiscie nawet jak niebede dostępny )
POZDRAWIAM WSZYSTKICH FANÓW GOTHICA !!! i tibi !
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Sorki, pewnie się obrazicie, ale nie róbcie tego, bo każdy ma swoje zdanie.. taaak, już wiecie co napiszę. Macie rację. Uważam, że ta gra jest cienka. Grałem... znudziło mi się po 3 dniach. Po prostu zbyt monotonne. Grafika grafiką... też mi się nie podoba, ale nie chodzi mi gównie o to. Najgorsze, to ziejąca nuda heh... i faktycznie, pochłania masę czasu. Osobiście wolę tekstówki
wink.gif

Pozdrawiam
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
no nie ma, że boli
gram w Tibie od czerwca 04 po drodze miałem kilka postaci, ale ostałem się przy jednej (reszta poszła na sell)
moja aktulna i to którą mam zamiar grać do końca:

Nick: Pucior
Sex: Male
Vocation: Elite Knight
Level: 40
Skills: 72/70/59 (axe fighting/shielding/fishing)
World: Trimera
Residence: Carlin
House: Harbour Flats, Flat 14 (Carlin)
Guild membership: Colonel of the Night Watch (The Shining)
Status: Premium Account

Present equipment:
Criusaider Helmet, Golden Armor, Crown Legs, Crown Shield, Scarf, Fire Axe, Dragon Lance

Best Monster Solo: Giant Spider
Best Monster In Team: Dragon Lord
Best Hit: 192 (on Dwarf Guard), 154 (on Dragon)

Hail Night Watch !
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Osobiście zgadzam się z bobkiem ta gra jest totalnym shitem już wole sobie zagrać w dooma II grafika podobna a przynajmniej nie jest tak monotona. Dziwią mnie ludzie którzy tak sie podniecają tą grą a nawet w realu biją się za to że ktoś komuś wszedł na konto i ukradł wyposażenie ludzie troche szacunku dla siebie nawzajem!! Trzeba obiektywnie spojrzeć na tą gre i uczciwie przyznać że jest fatalna!! Nie ma dżwienku, grafika jest paskudna i nawet fani tej gry przyznają że po dłuższym czasie grania rozgrywka staje sie nudna i monotonna.
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
taa - co do niektórych stwierdzeń masz racje s_e.b_a - to jest durne, że ludzie przenoszą problemu z gry na świat realny - ale pod innymi względami ta gierka ma jednak jakiś urok...
... i można ładnie zarobić =]
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Dokładnie, w Tibie długo nie grałem bo wydała mi się po prostu kashaniasta, ale trzeba zauważyć, że dla wielu Gothic jest badziewny. Jak się to mówi: o gustach się nie dyskutuje. Chociaż w Tibii grafiki bym się nie przyczepił. Jak dla mnie była miodzio :) taką grafikę lubię bo przypomina stare, dobre "dos'ówki"...

Trochę zboczyłem z tematu :p
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
Nie będe już zakładał nowego temat bo to bezsensu dlatego napisze tutaj, mianowicie mam duży problem ze skillowaniem shieldinga;(;(nie wiem jak to powiedzieć ale chyba nie umiem skillować shieldinga bo zdjołem z siebie wszystko i założyłem najgorszą tarcze i Knifa (2 atak chyba) i zacząłem walczyć z trollem, w trybie obronnym (czyli tą tarczą) i nic,troll mnie atakuje i nic mi nie rośnie, niech ktoś mi powie prosze co źle robie...i niech ktoś mi wytłumaczy jak skillować shieldinga, plzzzz...
 
Do góry Bottom