[Tibia]

Status
Zamknięty.

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
ja w to gram tylko w wolne dni bo do Tibi można się tylko dostać do godziny 14 (około) bez żadnych problemów , ja to normalnie jestem tam najlepszy^^
serwer:Lucera
profesja: (brak)
poziom:4^^^^^^^^

niedługo dalej w to zaczne grać ale jakoś dziwnie mi w to idzie bo nie potrafie sobie poradzić z jeśli dobrze pamiętam chyba trolami czy czymś tam bo mój kolega ma te samą broń i 5 poziom i je rozwala
nie jestem pewien czy to trole czy coś tam, jeśli dobrze pamiętam to były one w takiej wieży i na terenie gdzie można iść od 2 poziomu... =]
jeśli ktoś ma konto na Lucerze i ma wyższy poziom niż 4 i już w to nie gra to chętnie je przyjme hehe ;]
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
cavalorn 4 lvl to sie w góra 2 godz. robi:) ja do 7 dochodze w 5 godz. potem są schodki:p a po zatym to mam pełno postaci 8 lvl
sad.gif
zawsze jak na maina wyjde to trace chęć dogry:D chyba zrobie rook stayera:p
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
Berburion może i sie robi w 2 godziny ale ja grałem z kumplem ale to była piękna gra, bo ja se szedłem tam troche dalej na raty a on nagle sie pojawiał i do mnie mówił zebym przyszedł do Obiego i jak przyszedłem to on nagle mówił że musi iścv i ja znowu szedłem na raty i tak w kółko...hehe ale koleś był spoko bo mi dawał durzo rzeczy a miał 6 poziom ;]

srx za spam
 

vrekk

New Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
2
ja gralem na titani w carlin, mialem druta na 11 i 13mlvl, knighta na 10, palka na... yyyy nie pamietam. ostatecznie skonczylem z tibia po ok. 2 miesiacach monotonnej gry => jakos nie ciagnie mnie do powrot
 
E

eMzi

Guest
heh też kiedyś grałem w tibię. Miałem wojownika na 18 poziomie. Ale wkrótce tibia znudziła mi się bo:
:arrow: jest tak dużo noob'ów, lurerów i tego typu pomiotu że aż płakać się chce
:arrow: no i oczywiście strasznie monotonna rozgrywka
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Ja grałem w tiibie i powiem że wciagająca z początku ale puźnej sie nudzi i grać sie nie chce tak po 3 miechach
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
No to ja qw tibie zaczołem grać tydzień temu i mnie bardzo, ale to barsdzo wciągnęła!
Na 8 lev teleportowalem sie do Carlin, ale teraz expie w poblizu Ab'andriel i Kazardoon, moja postać to
:arrow: Zebiak
:arrow: Knight
:arrow: 11 level
 

Shady

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
31
hmm też w to trochę pykałem ale do 15lvl dalej juz mi sie niechciałao
ci którzy jeszcze w to niegrali bardzo zachecam powali was rewelacyjna oprawa graficzna :wink:
 
Dołączył
8.1.2005
Posty
72
Mi tibia sie bardzo podoba a moja pastać to:
Imie:Arcus Camboth
Serwer:Galana
Lev:13
Skille:45/43
Eq:Serpent sword,plate armor,dwarven shield,soldier helmet,chain legs
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom