Tibia

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
MOIM ZDANIEM gra tibia jest żałosna, tzn żałosna hest teraz może 10 lat temu była cudem techiniki...

1. Grafika - dobra, ma 10 lat... prawda że już lepsze są gierki na game boya 2 wersje temu...
2. Ludzie - grający w tibie to dzieci nee, 90% cie jedzie jak sie o cos zapytasz...
3. Grywalność - grałem w tibie jakies pół godziny, próbowałem się zmusić ale chyba już saper mnie bardziej wciąga...

Rozumiem ludzi którzy mają pentiuma 1 266Mhz, 4 SDRAM, i grafike 2MB, którzy grają w tibie, ale ci którzy mają komputery na dobre gry nie czaje, po co instalować tibie?



Moje zdanie...

Pozdro
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Grając w Tibię przez 1 dzień czy nawet przez tydzień nie można nic zrozumieć. Jeśli jesteś początkowym graczem to mówisz, że gra jest kompletnie beznadziejna - brak dźwięku, grafa do ****, brak fabuły, grywalnośc beznadziejna. Lecz jeśli posiedzisz se miesiąc, dojdziesz do 15 lvl, przejdziesz na maina to się kapniesz, że gra potrafi wciągnąć. Nie będziesz zwracał uwagi na grafikę czy dźwięk. Dowiesz się, że w Tibi jest wielka i ciekawa fabuła, a grywalnośc to cudko. Chłopak, który walnął matkę krzesłem musiał być trochę przewrażliwiony, lecz tak Tibia wciąga, że jeśli dednie ci postać wkurzasz się na maxa. Masz (przypuśćmy) 80 lvl. Dedasz wcina ci 10% expa. Cofasz się o kilka lvl. na które pracowałeś ponad pół-miecha. Nie uważan Tibi za super grę, ale muszę przyznać, aby z nią nie przesadzać. Człowiek utyka przed monitorem, jeśli będzie grał trochę dłużej. Znam to po swoim przykładzie. Teraz pogrywam w Tibię od czasu do czasu. Jestem tzw. n00bem. psuję grę innym. Nie lubię skillować, nabijać expa (choć przyznam, że to właśnie w Tibi wciąga), tylko kraść. Ukradłem tyle, że ho. Przynam, że nie jestem szlachetny, ale naprawdę pękam ze śmiechu kiedy koleś krzyczy "ukradł, ukradł" kiedy zajumałem mu plate armor (warty poniżej 1k), jak niekiedy zarąbałem vamp shield (warta 35k) i koleś dużo sobie z tego nie robi.

QUOTE
3. Grywalność - grałem w tibie jakies pół godziny, próbowałem się zmusić ale chyba już saper mnie bardziej wciąga...



Co masz do sapera?? :D :blink:
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
QUOTE
ecz jeśli posiedzisz se miesiąc, dojdziesz do 15 lvl, przejdziesz na maina to się kapniesz, że gra potrafi wciągnąć.
grałem na postaci która ma bodajże 67lvl i instruował mie kolega, po polgodzie wyśmiałem go że poświęcił na takie coś ponad tydzień... Więc mi nie gadaj że tobia jest supej jak sie pogra... wedlug mnie ma 2/100, a 2 tylko dlatego ze można na niej zarobić...


koniec.


Pozdro
 

SzymsoN

New Member
Dołączył
20.1.2007
Posty
18
Ja gralem w tibie kilka miechow (naszczescie juz nie gram :D ) Tibia wciaga i mozna pograc w nia ale gdy zobaczysz takie gry jak np WoW czy chociazby Gothic to tibia odrazu ci sie nudzi dotego jak masz 80 dista to wpijasz 2 skile na 24h padniesz raz i tracisz caly dzien skilowania... I odpowiadając na wcześniejszy post z powodu CS napewno sie nikt nie powiesi bo tutaj nie ma czegos takiego jak fabuła chodzi o to zeby wejsc na chwile nabic fragow poprawic humor i wyjść :)
 

Schreder

Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
62
Według mnie opłaca się w nią grać :) Sprzedałem rzeczy na allegro i zarobiłem 500zł..Za słabą postać niedawno dostałem 40zł.
Idealny sposób żeby zarobić na sprzęt do kompa :)
Dadam kilka ss:
tadorn0035ee3.jpg

tadorn0028hr2.jpg

tadorn0004fh6.jpg


Mam nadzieje że nie dostane warna?
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Wciaga tak bardzo, ze jakis koles gral w nia caly czas, bez przerwy, nie chodzil do szkoly, a jak mu mama wylaczyla kompa(przez to padl <_< ), to ja ciezko krzeslem pobil :eek: .
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Żenada, Żal.pl itp. Tak to określę bo inaczej się nie da.
Przyznam się że dawnymi czasy kiedy World of Warcraft wchodził na rynek, to się grało w takie gry bo wzięcie miały, a teraz? Każdy na nie patrzy jak na gówno i nie ma zamiaru się za nie brać. Jeżeli pogrywam od czasu do czasu to tylko na OTS'ach żeby zobaczyć co nowego wymyślają w tibi. Mam kumpla który się tym jara 24/h i ciągle mnie nęka zdaniami typu(Włącz tibie itp.) , naprawdę w niektórych momentach mam ochotę go rozsmarować po ścianie bo przyprawia mnie o złość. Ocenię tak:
-Grafika, raczej jej brak
-Muzyka, WTF? Raczej jej tam nie ma :)
- Grywalność, żadna, chyba że na wspomnianych wyżej OTS'ach bije tysięczne levele,
Ocena ogólna
1/10
 
T

Thran

Guest
Mam do tibii taką samą ocenę jak Xenex ja niewiem jak można się tym jarać tak naprawdę ? rozumiem pogrywało się w to przed wyjściem WoWa ale teraz to poprostu żenada a poza tym Tibia ma coś wspólnego z MU Online ^_^ obie gry nienawidzą WoWa :(
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Moja wypowiedź będzie ostra jak chili...
Otóż owa Tibia to jedno wielkie g*** za przeproszeniem.
Tak gra nie dość że nie ma grafiki ani muzyki (odgłosów chociaż) to na dodatek jest nudna jak....nie powiem co... ;)
Osobiście polecam np.Silkroad lub Lineage oraz WoW :)
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
CYTAT
Tak gra nie dość że nie ma grafiki ani muzyki (odgłosów chociaż) to na dodatek jest nudna jak....nie powiem co...

Nie tylko grafa się liczy. Gra jest nudna? To czemu tak dużo osób w nią gra? Niektóre siedzą całymi dniami na huntach i mają już np. 70lvl. Sporo ludzi w to gra - w tym Polaków. Sam grałem trochę - nic nadzwyczajnego - 18lvl druid na pvp. Ale teraz nie chce mi się grać, może kiedyś wrócę - postać jeszcze jest ;]
 
Do góry Bottom