[Thiel][MSN] - reaktywcja: nabór

Status
Zamknięty.

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
ja tez bym wszedl do klanu gram od dzis a wlasciwie jutra bo dzis niemam czasu grac ale jak mowicie ze chodzi o ludzi a nie o jakas wielka moc narazie to i ja bym wszedl do klanu
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
Poczekaj na 10 poziom i wtedy zostaniesz poddany próbie i będziesz się mógł dostać.Ze wszelkimi uwagami do mnie.Narazie moge ci pomóc więc pisz jakbyś czegoś potrzebował(kasa,mythril itp.)
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
Poprostu musisz mieć wystarczającą ilość pieniędzy(najlepiej z 20000 tysięcy i 10 lvl na początek),potem przejść próbe lojalności i witamy w klanie.
 
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
No to się przyłączam (nie mam GG). Kasa 500.000 (wygrałem w kości kopalnię złota , a jak narazie to tyle zarobiłem. Resztę wydałem na modernizację kopalni (ależ mnie oszukali. Było tylko wejście)). Level 13.
10 kryształów , bryłki adamantium - 113 , sztuk mithrilu - 323 , Ebon - bogata kopalnia , reszta - mały zameczek z kuźnią broni i warsztatem łucznika (jestem z szlacheckiego rodu Gerindarów).
 
Dołączył
16.10.2004
Posty
153
jestem n 1 levelu ok 3000 sz i kopalnie wegla (dzieki chudemu)
co oprucz levela jest jeszcze potrzebne?
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
Oprócz levela potrzebna jest lojalność ale niktórzy ludzie mają ją w sobie.Chcesz kase,tylko powiedz ile?
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
dzieki chudy jestes spoko ziomus dales mi 5000 gp i 150 mithrilu na satrt pomogles mi bardzo i very dziex za to i jak tylko bede mial level 10 i troche haisu to jak najbardziej chcem wejsc do klanu bo same spoko ziomale tam sa ;];];];];];]
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
Nasz klan bardzo potrzebuje pieniędzy ale mimo to ja sam inwestuje w "młodych" graczy.Szybciej sie rozwiną i ja będe miał satysfakcje że im w tym pomogłem.
 
Dołączył
16.10.2004
Posty
153
chudy wg. mnie dobrze robisz. jeśli póżniej początkujący m.in. ja. jeśli dołączą do klanu zaczną zwracać. tak jest zawsze przed zyskami trzeba zainwestować
P.S.
starałem się być obiektywny
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
Inwestuje w każdego nawet tego który nie chce wejść do klanu.Poprostu potem jak ten gracz będzie miał dość wysoki poziom,wtedy ja mam satysfakcje że pomogłem mu sie rozwinąć ,czasami nawet ten człowiek może pomóc mnie.
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
takie wspomaganie jest dobre, ale można powiedzieć, że to takie małe rozpieszczanie...dlaczego? Ja musiałem chodzić po labiryncie aby nabić troche kasy...potem dopiero nabijałem poziomy...więc chudy nie rozpieszczaj ich tak bo to oni sami muszą nauczyć się oszczędzać, zbierać i dobrze wydawać...oczywiście małe sumki nikowu nie zaszkodzą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom