[Thiel]Gracze Thiela

Status
Zamknięty.

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Ja 14lv nabiłem na Ograch. Powyżej 10 leci jak z górki.
A co do reseta- hah, już w 3 posągach mam 1 miejsce : P
Teraz można się pościgać ^^
Może by coś takiego: Cały klan MSN, współpracuje? Tzn. pożycza kase, nie atakuje się nawzajem itp? Wtedy będzie znacznie łatwiej ^^ I szybciej klan sie założy ^^
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
YAHOOOO!
Dostałem maila i zaczynam, grać. Narazie rozejrzę się trochę i zobaczę naczym to polega....
Jak mogę zostać kopaczem?

Post 2
Okej już gram, mam 10 mithrilu
Mój nick w grze to: Shar Abaeir
Założyłem sobie imunitet, mogę być kopaczem klanu. Jeszcze uzbieram trochę mithrilu i kupuję kopalnię i będę wam przekazywał w razie potrzeby kasiorkę.

Edit by Arcane: Nie piszemy dwóch pod rząd. Tym razem ci je połączyłem. Następnym razem używaj opcji edit.
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Dziś sie zalogowałem i mi sie podaoba ten Thiel więc sie przedstawie jestem pod nickiem Baton i mam jak narzie 1 poziom!
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Sorry za offtopic, ale.....
Przykro mi, narazie nie jestem w stanie być w klanie, nie stać mnie na składki oraz mam problemy z netem. Mam nadzieję że jeśli będzie taka możliwość kiedy się wzbogacę to spowrotem dołącze. Zmieniam swój nick i kasuję [MSN] żeby nie było podejrzeń. Pozdro
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Hej Angar, zalatw sobie kopalnie brazu, Jaki ci brakuje mithrillu na nia to mogę pożyczyć (obecnie 6), a w sklepie jeden kosztuje 100! Wiec warto teraz kupowac. Z kopalni dziennie masz 3x tyle co składka/dzień. Chyba że rozbudujesz, to jeszcze więcej ^^
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Mam kopalnię węgla więc mogę sprzedawać, ale:
po 1.) obawiam się że niedługo tracę internet
po 2.) rozbudowa mojej czeladniczej pracy też kosztuje, i to pochłania moje wszystkie oszczędności
po 3.) Mithrilu wystawiłem 54 na rynek za kwotę (promocyjną) 4 K gp.
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
ja jestem w thielu wojownikiem, rasa-czlowiek, a tak wogule jak mozna odnowic energie :?: :!:
 

jastrząb

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
227
ja dopiero zaczynam i mam
rasa Elf
klasa Mag
mężcyzna
lvl 1 (jak narazie)
nick Jastrząb
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Mam pierwszy poziom elf wojownik
tongue.gif
mam kopalnie węgla i też moge sprzedawać - tylko po co
Pozdro dla Lorda Chudego spoko koleś wszystko mi wytłumaczył i wyjaśnił
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
W grze również jestem Snake, mam 1 poziom i jestem biedny ale niedługo sie rozbuduje...
 

none

Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
161
Dzis sie zarejestrowalem, krasnolud wojownik, mam dopiero 1 lvl, jest jakis inny sposob odztskania energi oprocz resa :?:
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
Możesz także modlić się do boga i wtedy ci odnowi(nie polecam),chodzić po labiryncie i odnawiać sobie lub zdobywać nową energie(na niskich poziomach polecam)
 

Cord

Member
Dołączył
5.8.2004
Posty
140
mam problem i niewiem gdzie o nim napisac , to napisze tu
tongue.gif
a więc zmieniałem e-mail z Cord54@interia.pl na Cord_gc@o2.pl i kazało wyłonczyć okno i włączyć , tak zrobiłem i niemoge sie zalogowac :/ co jest ?
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
ja gram od dzis i gram czlowiek-mag prawie 2 lv a niejestem obeznany ale juz zaczynam czaic wiec [MSN] czekaj cie na mnie przybywam
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
ja tez sie dzis zalogowalem i jeszcze niewiem dokladnie o co chodzi mam 1 poziom ale sie rozkrecam nick-Konrad
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
Jak dokładnie nie wiesz o co chodzi to ja ci moge wytłumaczyć,tylko powiedz z czym masz problem.Już mam 135 poziom
biggrin.gif
ale jeszcze dzisiaj bedzie z 4-6 poziomy więcej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom