[Thiel]Co to jest?

Status
Zamknięty.

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
to extra MMoRPG bez grafy..czyli na wyobraźnie. Masz levele, bronie, tarcze i bijesz sie z innymi zberasz pozimy, jesteś w klanach przeróznych itp. itd....jak chcesz adres to pisz do mnie na gg...
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Rejestrujesz się. Logujesz. Masz przed sobą ekran ze statystykami. Chcesz poekspować? Idziesz na arenę. Możesz pójść do karczmy pogadać z innymi graczami, pomodlić się w świątyni, wydobywać brąz w kopalni...

I wszystko to w formie php. Tak jak forum. W odróżnieniu od innych MMORPG nie musisz płacić.

W odróżnieniu zaś od RPG to nie ty jesteś tu głównym bohaterem. Możesz być, ale pamiętaj, że wszyscy inni dążą do tego samego celu. Nie możesz zapisać gry. Ona się sama zapisuje. Oznacza to, że kiedy zostaniesz rozszarpany przez wilki, musisz zapłacić, aby cię wskrzesili. Nie ma lekko.

Jedyna grafa to ta na obrazkach, co jakiś czas pojawiająca się w niektórych działach. I nic innego. Ale to nie wada. To wielka zaleta.

Na początku możesz mieć kłopoty. Nie przejmuj się, z biegiem staniesz się dobrym wojownikiem. Poznasz zasady rządzące tym światem.

Ja muszę powiedzieć, że już kilka dni w tym siedzę. Nieraz czekam do 22, na odnowienie energii do walki. Często o określonej godzinie siadam, bo akurat się odnowiła. Jestem wciągnięty.

To jest lepsze niż Gothic, Morrowind, czy inne gry. Jedyny minus- strasznie zżera czas. Jednak, gdyby nie było ograniczania energii, nie miałbym tego czasu już w ogóle...
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Wasze opinie bardzo mnie zainteresowały i prosił bym o przesłanie/umieszczenia linka do tej gry. Obecnie gram w inną grę MMORPG, także bez grafy, ale to nie miejsce aby o niej mówić
biggrin.gif


Mój mail: mikkilittle@wp.pl
GG: w profilu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom