Thief

Status
Zamknięty.

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
fajna gra ale nie lepsza od gothic,podaj mi powody dlaczego uwazasz tak a nie tak?
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
QUOTE fajna gra ale nie lepsza od gothic,podaj mi powody dlaczego uwazasz tak a nie tak?

Skoro taki kozak jesteś, to podaj argumenty, dlaczego nie -.-*
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Nie ma sensu porównywać Thiefa i Gothica. To są przecież inne gry. Gothic to RPG, a Thief - FPS. W Thiefie w przeciwieństwie do pozostałych gier zabijanie nie jest wskazane (na trybie expert nawet nie wolno zabić żadnego człowieka). Można sobie ściągnąć na głowę strażników. Za pomocą pałki można ogłuszyć prawie każdego (truposzy i pająków nie da się) Do tej gry trzeba dużej cierpliwości. Grafika nie powala, ale ta fabuła... Gra miodzio.
 

mr_cysio

Member
Dołączył
14.11.2004
Posty
117
Bruce nie grałem w tą gre ale jak grafika nie najlepsza to czemu nikt nie grał w 3 bo ma za słabego kompa??
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Dokładnie tak. Thief 3 ma dosyć spore wymagania sprzętowe. Aż strach pomyśleć jakie wymagania będzie miała 4 część :wink:
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
ja gralem w thiefa II i nie wiem co zrobic na samym poczatu wiec prosze o jakas solucje!
 

Dav

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
46
Nie orażaj Gothica! Thief to fajna gra,ale nie będe ją równać z Gothicem. Nie lubie,gdy ktoś krytykuje Gothica,ale to już wasa sprawa. :wink:
 

Paladyn_20

Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
98
Grałem i na pewno nie bije gothica, nie bije wielu gier, grałem w to bo nic nie miałem lepszego do roboty. :evil:
tongue.gif
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Odswiezani starych topiqw jest karane ostrzezeniem. Wiec uwazaj aby to sie wiecej nie powtorzylo :!:
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
A niby dlaczego jest karane? Nie jest zamknięty to chyba można coś napisać.
Macie jakieś popiep**** zasady.
 

Jesol

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
79
Ja grałem i średno mi sie podobała, ale Gothic'ów nie bije na głowę :twisted:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom