The Walking Dead

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Chyba nie trzeba nikomu przedstawiać tego tytułu. Jeśli jednak ktoś na prawdę nie zna tej serii to krótki opiś z filmwebu:
 
 
„The Walking Dead” to serial Franka Darabonta, reżysera filmów „Skazani na Shawshank” i „Zielona mila”, oraz Gale Anne Hurd, producentki „Terminatora”, „Obcego”, „Armagedonu” i „Niesamowitego Hulka”, oparty na bestsellerowym komiksie Roberta Kirkmana. Serial opowiada o czasie następującym po pandemicznej apokalipsie, po której świat opanowały zombie. Szeryf Rick Grimes (Andrew Lincoln) podróżuje wraz z rodziną i z garstką ocalałych, w bezustannym poszukiwaniu bezpiecznego schronienia. Ciągła presja oraz codzienne zmagania się z zagrożeniem i śmiercią zbierają krwawe żniwo, popychając wielu ku otchłani najgłębszego ludzkiego okrucieństwa. W trakcie walki o przeżycie swojej rodziny, Rick odkrywa, że wszechogarniający strach ocalałych może być dużo bardziej niebezpieczny, niż przemierzające świat zombie.
 
Wczoraj na kanale Fox został wyemitowany finałowy odcinek 4 sezonu. Teraz, niestety dłuższa przerwa nas czeka. Ale to nic.
 
Ktoś prócz mnie ogląda? Jakieś ciekawostki wyłapaliście? Co Wam się podoba a co denerwuje?
 
Zapraszam.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
calkiem spoko szit

zorstal mi chyba ostatni odcinek czwartego sezonu
 

psyched

Nazzi Oko
Dołączył
23.2.2014
Posty
557
Kolejny serial na liście must watch.
 
Słyszałam same dobre opinie, naprawdę jest taki rewelacyjny?
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Rewelacyjnym to bym go nie nazwał. Ale bardzo dobry. Poczytaj opinie z resztą. Ja szczerze polecam, tym bardziej że 4 sezony są w całości dostępne.
 

psyched

Nazzi Oko
Dołączył
23.2.2014
Posty
557
Recenzje są niezłe. Sporo nagród też ma na koncie - Emmy, Satelita, Kryształowe Kule, Saturny...
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
No to nie pozostaje nic jak oglądać : )
 

perpyl

New Member
Dołączył
3.7.2014
Posty
1
No już bardzo dużo osób mi polecało ten serial i chyba w końcu się skuszę :)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
perpyl napisał:
No już bardzo dużo osób mi polecało ten serial i chyba w końcu się skuszę :)
Mam to samo, słyszałem wiele pozytywnych opinii o tym serialu, akurat teraz skończyła się Gra o Tron i Supernatural, to może się skuszę :)
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Obejrzałem już. Faktycznie serial dobry i wyróżniający się od innych pod jednym względem - cały czas życzyłem śmierci kilku bohaterom. Nawet protagonistom. Po prostu były głupie i wkurzające. I jedna rzecz, która irytuje przy oglądaniu - ani razu nie pada słowo "zombie". Ludzie, epidemia zaczęła się w latach 2010<, na pewno kotś z was grał w grę o zombie albo oglądał zombie horror!
 
Do góry Bottom