The SIMS 2

Status
Zamknięty.
Dołączył
16.10.2004
Posty
153
Re: Ehhh....

QUOTE Eh Simsy simsy...No to gra dla niedorozwiniętych osobników,które muszą bawić się w życie bo nie mają własnego ://Przecież gra to jakby odskocznia od życia,więc po jaką cholerę grać w życie ://?????

Najlepsze chyba podsumowanie tej gry w temacie. Całkowicie sie z gadzam.
QUOTE Ja tam kupiłem żeby się przypodobać dziewczynom i im pożyczać
To ty tylko dlatego kupiłeś? Ja musiałem(w obawie zdrowia i życia) to ściągnąć (jako jedyny w klasie troche ściągam(np. Stare piosenki dla mamy itp.) a żaden facet (mam nadzieje) nie wyda 200zł w gówno
sad.gif
tylko dla tego że mu dziewczyna tchawice przegryza... ). W mule ściągnąłem w 194godziny 17 min. W ten sposób miałem spokój aż do wyjścia dodatku....
 

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
wiecie co Simsy to jedne wielkie śmiedzące g....o autorzy tej gry wydają mase dodatków by wycisnąć kase z graczy.....
 

Gothic-Mag

Member
Dołączył
4.11.2004
Posty
65
Siostra gra nałogowo w Simsy. Natomiast o sims 2 uważa zę to chłam. Więc ja się też pod tym podpisze
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Ja tą gre sprawiłem se od kumpla za 20zł dostałem ją o 21:00 a o 21:30 przestałem gdyż wystarczyło 30 minut żeby zobaczyć że Sims 2 niczym nie odbiega od podstawowych simsów jedyne co różni je to grafika ogółem hała :!:
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Raz zagrałem. Jak dla mnie ta gra może się spodobać tylko fanom simsów. Mnie tam nie ciekawi sterowanie ludzikami po domu :|
 

Paladyn13

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
198
ta gra mi sie nie podoba z wielu powodów a jak bym chciał je wszystkie wymiwnić to by sie na opowiadanie złorzyło wienc wymienie tylko kilka
1 jak sie pali to czemu nie ucieka i nie wejdzie pod prusznie
2 wszyscy wychodzom po północy a ja chce nocnom balange zrobić(bez skojarzeń)
3złodziej telewizor 3 razy grupszy od siebie chowa do worka na śmieci
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
Krótko: The Sims 2 to najnudniejsza gra jaka do tej pory wyszła, ehh lepiej pograć w Sapera :roll:
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
Simsy to najwieksze syyfyy na swiecie ....to taka zagawa w wirtualne zycie ..fuuuj ....
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Moim zdaniem to jest gra która nie ma na celu nic ciekawego nie wiem jak można wydawać kase na takie coś!!!!!
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
taaaaaaa, ja grałem ostro, przez dzień, potem mi sie znudziło, ale fajnie bylo:]
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Syf totalny jak nic ,nie podobało mi sie , i nie wiem jak niekturzy mogą twierdzić że to fajne jest
ohmy.gif
 

Bender

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
64
SIMSY FAJNE???
Nie :!: Fajne to było przez chwile budowanie domu.....a potem nudy, nudy, nudy - zupełnie jak w pradziwym życiu :twisted:

A na dodatek - zapowiedź i wydanie gry Sims2 budziło we mnie strach, gdyż mam młodszą siostrę .... i niestety ta gra zawitała na mój komputer i zabrała mi go na długie godziny, przez wiele dni. :evil:

I jeszcze jedna rzecz - z dwójki wywalili wszystko co dodali w kolejnych bodajże 7 addonach do pierwszej części. Czyli znowu czeka nas milion wydanych dodatków i trzepanie kasy na idiotach. Niedługo w marketach będzie oddzielny dział - "Sims i dodatki" :evil: [/b]
 

szary_wilk

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
17
Beznadziejna gra!!!!!(chyba ze sie zabija tych ludzików wtedy przez piętnaście minut można zagarć)
 

garret_2006

New Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
17
Simsy 2 ciekawe przez pierwsze 30min pózniej sie szybko nudzą i jest troche za droga jak ktoś chce kupi orginał
 

Kruk_

Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
36
Powiem ci że the simsy dwujke lubię i tyle.Inni kretyni mogą nie lubić ,ale ja lubię i już.Jest spoko bo można tak samo ...no podobnie...kształcić bohatera
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom