The Bstu Żegna Bojana

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Jak zapewne większość z was wie, niedawno otrzymaliśmy smutną wiadomość o śmierci Bojana.
 
Jak być może część z was nie wie, ja i Bojan swego czasu współtworzyliśmy projekt pod szyldem "BSTU" gdzie tworzyliśmy różnego rodzaju filmiki i muzykę. Choć kanał praktycznie nie istnieje od kilku lat, ja i Bojan wciąż nagrywaliśmy piosenki. Głównie covery. Postanowiłem zebrać to w kompilacje i utworzyć płytę. Jest to z pewnością ostatnia rzecz pod szyldem "BSTU" ale co ważniejsze jest to pożegnanie naszego kolegi.
 
Tutaj rzuciłbym linki do utworów ale forum działa jak d*pa i zamraża się gdy próbuje wysłać link.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLju0dv59BLW9ToLjreDJPeshmCaJfc5F3&fbclid=IwAR2tWsLN3RPv8GE6FPInJ3USkwm3k_f3eWd3xrfNKIaHn3w6R81EitEjlXw
 
[yt]https://www.youtube.com/playlist?list=PLju0dv59BLW9ToLjreDJPeshmCaJfc5F3&fbclid=IwAR2tWsLN3RPv8GE6FPInJ3USkwm3k_f3eWd3xrfNKIaHn3w6R81EitEjlXw[/yt]
 
Założyłem jednak ten temat głównie dlatego, ponieważ wpadłem na pewien pomysł, którym chciałbym się z wami podzielić. Mianowicie zamierzam "wydać" tę płytę w formie fizycznej jako pamiątkę i wesprzeć jednocześnie fundację o nazwie "Twarze Depresji".
Kwestia druga, jestem w stanie samemu ponieść koszty wyprodukowania 10 takich płyt. Mówię tutaj o bardziej profesjonalnym wykonaniu, nie wypaleniu tego na zwykła płytę, napisaniu BSTU i tyle. Będzie to płyta z nadrukiem  w formie portfela. Więcej szczegółów podam gdy zbiorę więcej informacji ale na pewno sam chce mieć jedną kopię w ręku bym mógł zrobić zdjęcia i pokazać wam jak to będzie wyglądało (żeby właśnie nie wysyłać wam byle czego).
 
Jak wspomniałem, zamierzam również wesprzeć finansowo fundację, stąd mój drugi pomysł - kto by chciał taką płytę kupić i również tę akcję wesprzeć? Od razu mówię, że za wyjątkiem kosztów przesyłki (10 zł) cała kwota ze sprzedaży pójdzie na fundację. Myślałem o cenie łącznej (wraz z przesyłką) od 40 do 50 zł. Czy ktoś byłby chętny taką akcję wesprzeć i czy pasuje wam cena? Zdaje sobie sprawę, że podchodzi to pod ceny profesjonalnych płyt a jeśli chodzi o jakość nagrań do profesjonalizmu z pewnością trochę brakuje. Tym niemniej, jak przypominam, będą to pieniądze dla fundacji, a o jakość przesyłki zadbam, by nie wyglądała jak psu wyjęta z d*py. Myślę, że w przeciągu miesiąca powinienem mieć swoją kopię w ręku by móc wam pokazać jak to będzie wyglądać.
 
Ostatnia ważna rzecz, jeśli wciąż udziela się tu jakiś grafik, chciałbym by się ze mną skontaktował gdyż potrzebował będę takiej osoby do drobnych zadań.
 
 
Zapraszam do dyskusji, tak o akcji jak i o płycie.  
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
pomysł zacny, wiesz co ja o tym myślę, miło będzie mieć wyjątkową płytkę a i dochód na szczytny cel zatem wpisuj mnie na listę chętnych :)
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Też chętnie zakupię taką płytę.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Dobre wiesci - mam plytke w reku I wszystko jest ladnie I cacy:
 
Zła wiadomość jest taka, że na zamówienia będzie trzeba jeszcze poczekać jakieś 3 tyg gdyż miałem inne wydatki :p
 
W każdym bądź razie, macie jakiś pomysł jakby te nasz transakcje realizować? Myślałem by zrobić to przez stronę pomagamy.pl ale jestem otwarty na sugestie.  
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Pomagamy.pl wygląda ok, nie znam się na takich rzeczach na tyle by być w stanie zaproponować coś lepszego :)
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Melduję gotowość.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Okazalo sie, ze pomagamy.pl pobiera spora prowizje wiec chyba najlepszym rozwiazaniem bede bezposrednie wplaty na moje konto, oczywiscie jesli nikt nie ma nic przezciwko. W tym celu trza sie ze mna skontaktowac prywatnie. Masz fejsbuk Barni? Baal?
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Ja na fejsbuniu istnieję jako połowa konta Berenika Piotr Taczała :)
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Mnie wsio ryba, dostosuję się.
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Ok, jaka kwota ostatecznie wyszła?
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Ok, jutro pójdzie. 
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Ok, super. Pewnie rozminę się z jej przyjściem, bo wyjeżdżam, więc feedback po 27 września jakby co :)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
To I tak sie chyba zmieszcze bo wyslalem paczke dopiero dzisiaj. Niestety bylem strasznie zarobiony i wczesniej nie mialem czasu, takze sorki :(. Mysle ze paczke powinna sie pojawic gdzies pod koniec przyszlzego tygodnia.
 
Szkoda jednak ze do tej pory tylko Barni sie zglosila. Abi? Baal?
 
Do góry Bottom