Teraz Juz Nic Mnie Nie Zatrzyma

Status
Zamknięty.

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Dzisiaj o godzinie 11:28 zdobylem w nocy kruka 53 lvl bez uzycia cheatow wiec zbilem rekord ktory wynosil 50 lvl Kacperrex nie dawno mowil ze clone robi 51 lvl ale TERAZ JA MAM 53 lvl Rozumiecie udalo sie 53 lvl

jak myslicie mozna wyslac do do joowoda albo przynajmniej cdprojest??



ps . nie po do meczylem sie 34 godziny zeby teraz jakis zazdrosny gowniarz wyzywak mnie od cheaterow mowie zapobiegawczo
 

Szynszyla

New Member
Dołączył
22.7.2005
Posty
27
No to mamy nowy rekord szczere graulacje(powybijałeś chyba nie tylko zwierzęta
smile.gif
) naprawde piękny czas, ciekawe czy ktoś go pobije? Mi do tego jeszcze daleko
dry.gif
ale to nic, ciekawe ile można mieć najwięcej expa i który level?
Pozdrawiam Wszystkich!
Ps. sorry za krótkiego posta ale co napisać
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Juz mowie nikt niestety tego nie pobije moze jedynie pobic rekord czasowy wyrznalem wszytko zwierzeta ludzie a questy w Gothicu odkrywalem 3 lata wiec wypelnilem wszytkie a do levelu 54 zostalo mi 19tys. EXP!!!!!
wiec tylko w czasie mozna mnie pobic;( dziekuje Szynszylowi za gratulacje
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
53 lev?
ohmy.gif
Wow, niezły jesteś. Mój rekord to na razie 46, czasu nie liczyłem. Gratulacje. Mój kumpel miał 49 bez cheatów, i myślałem że wyższego levela nie da się mieć... a jednak
wink.gif
. Jeszcze raz gratuluję, może dasz jakieś screeny na forum? (niektórzy niedowiarkowie mogą ci nie wierzyć)
pzdr.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
screny zaniedlugo sie pojawia a czas mialem krotszy jednak dokladnie 31H i 19 min:D:D:D
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Można mieć większy level. Wystarczy przyzywać sobie bez końca jakieś stwory
tongue.gif
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
za przyzwane stwory jest 0 doswiadczenie:p

a pytanko jak sie robi screnny w Gothicu??
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
Można print screenem i programem fraps. Oto link do downloadu. http://www.idg.pl/ftp/pc_7327/Fraps.2.6.1.html Po zainstalowaniu włącz to, a potem Gothica. Resztę zobaczysz sam. Co do poziomu... Gratuluję. Chyba pozabijałeś niemal wszystkich mieszkańców Khorinis i Farmy Onara, którzy mają mniejsze znaczenie w fabule (lub zerowe) oraz wszystkich pookradałeś.

Ps. Pisaliśmy w tym samym czasie
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
ZIomy dawajcie tu miala screnny bede rozsylal wszytkim z osobna z powodu braku mojich kompetencji:D:D:D:D
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
No gratki, gratki,a le o ile się nie myle to Clone miał 51 lvl w WoW-ie tka jakos mi sie koajrzy że pisal coś takiego.
No a co do rekordziku to jest naprawde imponujący
wink.gif
Aa i wklej t screeny dla pewności
biggrin.gif
 

dobry14

New Member
Dołączył
25.7.2005
Posty
19
nic wielkiego man. bez urazy ale moj kuzyn [niestety nie ma neta] mial 55 lvl;) wiec wiesz...
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
ziomus wiesz co w gothicu jest pewnien taki bug i gdybym nie byl uczciwy moglbym ci teraz walnac poziom 60 ale dobra widzi mi sie ze klamiesz bo uczciwie nie mozna uzyskac wiekszego poziomu dobra wysylac mi ADRESY EMail prywatna wiadomoscia KAZDY DOSTANIE screnny osobno dla siebie niektorym osoba moge nawet wyslac save
 

dobry14

New Member
Dołączył
25.7.2005
Posty
19
sorry man ja tylko przekazuje ci wiadomosc nie oskarzaj mnie o nic ok;)?? nie martw sie i tak nie jestes 1 na swiecie ktory taki poziom w taki czas uzyskal;))
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Ja mialem 54 level i co?? 53 wielkie mi cos. Zalozylem sie tez z kumplem ze mnie nie pobije (o 5zl), zalozylismy sie na feriach w lutym a on mi dopiero w lipcu powiedzial ze ma 55 lev. Ale i tak mu nie uwiezylem bo ja zabijalem wszystko co sie rusza. Niektore postacie co rozdzial mozna bylo pobijac i sie dostawalo za kazdymn razem EXP nie wiem czy ktos iwedzial o tym. A temu kolesiowi nie dalem kasy bo wiedzialem ze on oszukiwal, jestem tego pewny bo ja 54 level zdobylem po zabiciu smoka ozywienca, czyli ledwo co mialem cos kolo 270 tys EXP A ten koles gral najemnikiem wiec podejrzewam ze oszukiwal z rogami cieniostworw dlka Bustera po zapieral sie ze nie cheatowal. Wiec wydaje mi sie ze maxym,alny jest 54 lev.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Dobra nie wazne

Moderatorzy prosze zamknac ten temat a wszytkim co mieli wyzszy level niz 53 wyslijcie mi screnny albo i tego sava na blackivanhoe3@wp.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom