Tarrok

Status
Zamknięty.

filipd92

New Member
Dołączył
6.7.2008
Posty
29
Znalazłem (CHYBA) miksturę tarraoka (tj. tą co leży za tymi dechami którymi zabite jest przejście do następnej komory i tj. mikstura szybkiego leczenia), jednak nie mogę powiedzieć Tarrokowi że ją mam. Próbowałem już i wcześniejszych savów i reinstali ale nic się nie zmieniło wie ktoś c się dzieje?
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Jesteś pewien, że to ta mikstura ? Bo jeśli tak to cóż ... chyba grac od nowa trzeba. A jeśli nie to poszukaj jej jeszcze raz. Pamiętam że obok jakiś pełzaczy zaraz była.
 

Gorn4

Member
Dołączył
4.12.2008
Posty
81
nie to chyba nie jest to lekarstwo, pamiętam, że kiedy grałem ostatnio to nazywało sie ono "lekarstwo orków", ale miałem wtedy moda mroczne tajemnice wiec mógł on coś zmnienić, ale nie wydaje mi sie żeby tak było. Koło lekarstwa była chyba jeszcze jakaś książka
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Jak pamiętam lekarstwo orków znajduje się zaraz w koło orka. Jak widzisz podest na którym ork siedzi, trzymaj się prawej strony. Następnie zobaczysz kamienie. Wskocz tam i zabierz lekarstwo. Na pewno znajdziesz!
Pozdrawiam ;)
 

filipd92

New Member
Dołączył
6.7.2008
Posty
29
CYTAT(Karpielek @ 09-04-2009, 20:04) index.php?act=findpost&pid=218978
Jak pamiętam lekarstwo orków znajduje się zaraz w koło orka. Jak widzisz podest na którym ork siedzi, trzymaj się prawej strony. Następnie zobaczysz kamienie. Wskocz tam i zabierz lekarstwo. Na pewno znajdziesz!
Pozdrawiam ;)


Niestety wszytko wskazuje na to, że jednak znalazłem dobrą miksturę... Ma może ktoś z Was save zrobiony zaraz po wykonaniu tego questa?
 

Gorn4

Member
Dołączył
4.12.2008
Posty
81
Przed chwilą włączyłem gothica specjalnie dla ciebie, oto opis dojścia do lekarstwa:
1. Pogadaj z Tarrokiem
2. Zeskocz z jego platformy (tam gdzie siedzi Tarrok)
3. Idź prosto trzymając sie PRAWEJ strony ściany
4. Kiedy zobaczysz rusztowanie, a po lewej jego stronie ten drewniany "mostek" prowadzący wyżej, przejdź prosto (pomiędzy belkami rusztowania)
5. Podejdź jeszcze kawałek, będzie tam :
- przejście w lewo, w którym jest kilka pełzaczy
- środkowa pochodnia, chyba siedząca w ścianie
- pochodnia prawa, która jest ustawiona na półce skalnej
6. Podejdź do prawej pochodni i wskocz na półkę skalną, na której jest ustawiona
7. Podejdź kawałek i zeskocz do małej jakby... kotlinki z braku lepszego słowa :p
8. Zagłębienie będzie otoczone pajęczyną, a w nim samym jest :
- lekarstwo orków
- księga "Dar od bogów"
- 3 grzyby (2 gorzkie chleby i piekielnik z tego co pamiętam)


No cóż lepiej opisać tego już nie mogłem, chyba że bym nagrał filmik. Trudno jest to znaleźć, ja też za pierwszym razem miałem problemy, ale jakoś się udało. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom