Takiego buga jeszcze nie było!!!

Status
Zamknięty.

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
Ostatnio pomyslałem sobie, ze po raz kolejny od nowa zagram sobie w G1! Wypełniłwm juz wszystkie zadanie jakie sie dało w SO i Sekcie! Poszedłem do NO! Zająłem sie zadaniami! Chciałem zagadnąc Baala ale kliknąłem przypadkiem na kocioł i wpadłem pod ziemie, ale to nie było najgorsze! Wczytałem gre i tym razem zacząłem rozdawać ziółka. Zrobiłem seve'a. Rozdałem juz pierwsszej piątce. Biegne dalej... i patrze... kurde jakos tu pusto! Nie ma Wilka! nie ma Bustera! Pobiegłem tam gdzie powinni byc najemnicy :shock: nie ma ich :!: Pomyslalem ze moze jak sie prześpie to sie może jakos pojawią znowu kolesie! Dobra budze sie a tu nic!!! Zniknął nawet Baal i reszta szkodników, którym dałem żiółka! Zacząłem zasuwaś do SO, a tam pusto! Nawet Diega nie ma! (Nikogo nie zabijałem to był 1 rozdział!) I tak zostałem sam w całej Koloni :x ! Nie było sensu dalej grac! Save'a miałem przy Baalu i pieciu szkodnikach! Reszty po wczytaniu nie było!!! Troche sie wkurzyłem :!: :!: Zdarzyło sie kiedys wam kiedykolwek cos takiego? Jakies masowe znikanie NPC :?: :?: :?: Grałem w Gotha 8 razy od nowa i jeszcze nigdy mi sie coś takiego nie przytrafiło!
 

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
no,no mozna sie posmiac, mi sie to nigdy noiezdarzylo, ale ciekawe jak to wygladalo???"/:])
 

Torlof

New Member
Dołączył
1.10.2004
Posty
16
Masz pecha.
tongue.gif


Wygląda na to, że jesteś pierwszym w kolonii karnej.


znów posty z rzędu - ostrzeżenie
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Mi sie zdarzyło grałem w demo G1 tam jest mapka ograniczona i cie nie puszcza dalej więc włączyłem kody :twisted: (nudno grać w demo to dla tego) i w miejscu gdzie nie da sie iść dalej dałem k . dostałem sie do sekty i nowego ale tam nie było ani NPC ani obozów (ale reszta mapy była) :roll:
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
ZA odkrycie błedu ze znikamniem powinni dać ci nobla
biggrin.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
zdarzylo mi sie za bezimienny wpadal pod ziemie ale zeby byl sam w calej koloni nie :!: dziwne, ale musialo to czadowo wygladac :twisted:
 

wosio

Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
445
No to przerąbany błąd. Samemu sie nic nie da zrobic to do niczego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom