taka mała ciekawostka

Status
Zamknięty.

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
wiecie w na terenie gdzie stoją piramidy za tą najwieksza bardziej na prawo przy jaszczurach chyab jest wejscie do jaskini gdzie jest pełno pełzaczy ale jest jedna jak by odnoga ze scianami wyłozonymi skalnymi belami a tam golemy które pierw myslałęm ze to skały ale jak sie je trafi to sie skłądają i od nowa rozsypują i byłą tam jedna salka z trumnami i skrzynią w niej był amule nietykalnosci chyba i jak go zabrałem golemy mnie zaatakowały a jeszcze jedno golemy miały niemieckie nazwy
trafiłem tam przez przypadek bo szukałem skarbu zaznaczonego na starej mapie a ktos wiec gdzie on jest i co to jest ?
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
Skarb jest w jaskini...

A to o czym mowisz to też widziałem... ale skrzynki nie otwierałem bo nie miałem wytrychów... jak dobrze pamiętam to jest właśnie ten skarb... ale nie jestem pewny... wiem że skarb jest w jaskini tylko niewiem co jest tym skarbem :p
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
no to własnie w tej jaskini gdzie te golemy są skrzynie i w nich ten skarb. niestety, nie pamiętam co to było, ale generalnie chyba złoto, jakaś broń i coś jeszcze.
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
no ale wytłumaczy mi ktorys co to jest za debilna akcja z tymi golemami moze jakis zart tworcow ? jak w falloucie ?
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
No jeśli chodzi o te golemy to niewiem bo nie wziąłem tego amuletu... ale pewnie to są takie poboczne żarty...

Gra przecież nie musi być cały czas taka poważna :p
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Lucas chyba nie myslałes ,że nic takiego skarbu nie strzeże każde nawet najmniejsze skarby strzeże jakieś chu............ scierwo(sorry za wyrażenia ale wcielam się w postać z Diablo)Smoczej Zgubu też strzegły jakie trupy palladynów co powrócili do nie-życia
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
ale golemy ktore sie rozpadaja i składają :D i czemu one miały niemieckie nazwy
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
ale golemy ktore sie rozpadaja i składają :D i czemu one miały niemieckie nazwy

Dla tego miały niemieckie nazwy, bo cd projekt ich nie przetłumaczył, z niewiadomo jakich przyczyn. W grze jest wiecej takich nieprzetłumaczonych wyrazów, lecz nie chce mi się tu ich wymieniać :p A co do tych golemów, dzieje sie z nimi tak, by zaskoczyć gracza!! :D Pozdro, SoniC
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
1Umnie pisze wszystko nawet te golemy po Polsku. :p
2A wogule co ci one przeszkadzajom ja tam lubie zdobywać exp. :p
 

Xardas

Member
Dołączył
13.8.2004
Posty
99
Żart

To chyba niedopracowanie ze strony polskiego dystrybutora gry (CD-Projektu).Chodzi mi o niemieckie nazwy golemów. Zapewne myśleli że nikt tam nie będzie się, pałętał ! zgadzacie się ze mną? 8) Pozdro dla wszystkich
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
dobra dobar ale w tym poscie chodziło czy moze jakiegos buga niemam czy mogł bym prosic kogos o zamkniecie tematu :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom