Tak Mogła Wyglądać Okładka Risen

Status
Zamknięty.

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Ralf Marczinczik, współpracujący z PB, przedstawił na swoim blogu wersje wyglądu okładki Risen. Jaką mamy ostatecznie, to wiemy. Chociaż wg mnie wśród tych przedstawionych na jego blogu znajdzie się kilka ciekawszych...

http://comixfactory.de/?go=archiv&id=390
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Wiele z nich jest o wiele lepszych od obecnej, np ta z Inkwizytorem, lub ta z wkurzonym gościem. No cóż, ta, która jest trochę mnie rozczarowała, ale nie kupuje się gry dla okładki :)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
W ogóle to był konkurs na okładkę Risen. I zamieszczone tam prace to część z tych co stworzyli gracze.
Ale faktycznie, większośc z nich jest ciekawsza, niż ta oficjalna ostateczna.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
No rzeczywiście jest wiele lepszych okładek np.ta jak ktoś już wymienił z Inkwizytorem albo ta na kórej bohater stoi na wzgórzu a w tle widać klasztor.Ale my nic nie zrobimy moze po prostu oni mieli inną wizję.Ale taka prawda że "kolo" z okladki nawet do głownego bohatera nei ejst podobny.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
A mnie się podoba okładka Risena. Z galerii tej strony, którą podał Zig dla mnie ostateczną wersję mogłyby zastąpić okładka nr 4 i ta ostatnia, chociaż nie mówię wcale, że są dużo ładniejsze od finalnej wersji :)
Te z galerii wydają mi się jakieś takie hm... przekombinowane.

Ale to tylko moje zdanie, może Wy macie inne odczucia ^^


Pozdrawiam, Daria.
 

Cirmius

New Member
Dołączył
14.11.2009
Posty
14
Czwarta i dziesiąta oddają chyba najlepiej klimat gry ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom