Tajna ścieżka przez góry do miasta orków w g1 i g2

Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
czy z niej korzystaliście??? w ten sposub ominołem brame weszłem tam w 1 akcie i zabijałem orków po kolei jak ścierwojady nie rzucali sie calą bandą dziwne... a w g2 nic tam nie ma
biggrin.gif
ale morzna wejść bez czitów ścieżka znajduje sie... dalej ścieżką za jaskinią gdzie w g1 szło sie po kamień ogniskujoncy i amulet dla miltena w g2 amulet dla gościas z O.S spotyka sie tam paru orków wspina sie tam wyrzej potem idzie sie prawo do końca a potem w góry zobaczysz tam miasto orków a po prawej wielką łąke nad wejściem do świątyni śniącego najlepiej sie ześlizgnonć po jakieś ścianie

lub na samym początku w g1 pujść do obozu bandytów (obok trolla) nie wchodząc w droge stworkom
biggrin.gif
wystarczy wejść na góre po prawej stronie jak jesteś obok tych schodów po lewej jak jusz jesteś na górce wystarczy zeslizgnonć sie po skale prosto do obozu bandziorów w g2 morzna w ten sposób zwiedzić stary dobry kanion trolla
biggrin.gif
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
Dzięki że piszesz ale ja o tym juz dawno wiediałem :!: :!:
 

wosio

Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
445
A ja o tym nie wiedziałem. no cóz trzeba spróbować kiedyś to sprawdzić. Dużo razy grałem w g1 ale wszystkiego nie odkryłem.
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
ja tez o tym wiedzialem oprucz tego z ta swiatynia sniacego. a jesli chodzi o obóz bandytow to wszystkich ziomkow wybilem... hehehe
tongue.gif
 
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
Ale tam i tak nie ma nic. Atropo , tam podobno udał się saturas z chłopakami. Kłamca , tam ni nie ma.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
dzieki przyda sie talkie info bo otym jeszcze nie wiedzialem!!!
 

Robhar

Member
Dołączył
1.10.2004
Posty
61
Do miasta orków można się też dostać jako krwiopijca, wystarczy znaleźć góry przylegające do miasta i szukać mniej stromych fragmentów wtedy można wlecieć (najlepiej lecąc bokiem) i kiedy jesteś krwiopijcą to orkowie nic ci nie robią tylko się na ciebie gapią :twisted: :twisted: :twisted:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom