Tajemniczy list...

Status
Zamknięty.

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Kiedy walczyłem z lodowym smokiem schowałem się do pewnej kryjówki, w której znalazłem tajemniczy list...teraz dokładnie nie pamiętam kto go napisał, ale pamiętam że w treści było o uciecce z nowego obozu.
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
to jest list pisany przez Saturasa, który mówi, że magowie wody udaja się do źródła wybuchu bariery. myślę, że w NK dowiem się czegoś więcej od samego Saturasa.
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
aaaaa tak tak
Pamietam to doskonale o ile sie nie myle to był list tego najwiekszego maga wody w G1 w nowym obozie imienia nie pamiaetam.
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Tak zgadzam się ten list napisał Saturas jego znaczenie zapewne miało nam już wtedy uswiadomić że najprawdopodobniej będziemy mieli jakis dodatek do gry
biggrin.gif
:wink:
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
Bobo 666:)
A wiec prosze myszka najechac na "Edytuj" i przpeisac swoj post małymi literkami
czy moze ja mam to zrobic?
A ten 2 post ładnie usunac:)
 

Czarny mag

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
108
No i wyszło że będzie, tylko żeby znów premiery Cd projekt nie przesuną bo zawału dostane :cry:
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
QUOTE No i wyszło że będzie, tylko żeby znów premiery Cd projekt nie przesuną bo zawału dostane :cry:

Zapewniam cię że przesuną zapewne na okolice świąt wtedy będzie większy popyt i zysk a więc pewnei znów będziemy musieli poczekac :cry:
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Z tego co pamiętam z jedynki napisał go Saturas szef magów wody. Z tego co wiem dowiemy się wszystkiego w Nocy Kruka!!
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Też to pamiętam... swoją drogą pamięta ktoś dokładną treść tego listu??
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
nie znalazlem tego listu ale to ciekawe moze czegos wiecej dowiemy sie w nk
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
Cd projekt już przesunął premierę.

z 15 września 2004

na

początek pazdziernika 2004 8) 8)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom