Tajemnicze Miejsca

klonek95

New Member
Dołączył
30.8.2009
Posty
24
piszcie prosze o miejscach tajemnych które nie są kolo drogi tylko gdzies w głąb lądu np jaskinie i co tam jest
jakies które nie są związane z zadnym zadaniem
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
np. jaskinia ortegi z podstawki gdzie jest kilka cieniostworów i skrzynia z pancerzem pretora. jest wiele takich miejsc ;)
 

polip

New Member
Dołączył
22.12.2009
Posty
2
gora, na ktorej zieje smoczek
nie wiem jak wy, ale ja nie moglem nie miec skory smoka w ekwipunku
 

kozin21

Member
Dołączył
3.10.2008
Posty
55
W jednej z jaskiń w pobliżu Okary (nie pamiętam w której) jest kilka goblinow, a w skrzyni pancerz paladyna
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Jeśli pójdziesz w głąb jaskini gdzie w G3 było Redock, to znajdziesz tam sporo trupów i smoka, ale czy będzie tam jakiś ciekawy przedmiot to niestety nie pamiętam
 

landrynka

New Member
Dołączył
2.4.2010
Posty
5
jesli mnie pamiec nie myli to ten smok ma, jak przystalo na smoka, przy sobie od groma kasy.
takze ten no
warto
 

rehaxD

New Member
Dołączył
26.5.2010
Posty
2
Koło Geldern na południowy wschód jest Chram Adanosa
Jest te miasto bez nazwy tam jest na południowy wschód Cor kalom
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Moim zdaniem warto zajrzeć do tych jaskiń, gdzie w podstawce są Reddock,Nemora i Okara. Są tam ciekawe rzeczy, m.in. broń. Można tam też nabić trochę doświadczenia na różnych potworkach.Fajna jest też jaskinia Ortegi z podstawki i ta pod Cape Dun. To chyba tyle.
EDIT: Przejdżcie też za demoniczny mur na cheatah.
Pozdrawiam Koza123.
 

KoaK

New Member
Dołączył
15.8.2010
Posty
29
Fajne żeczy są w Nemorze, Reddock i Okarze, warto tam zajrzeć .
Chyba wiesz gdzie to jest nie ? ^_^
Aha i jeszcze jedno miejsce które odkryłem.W Geldern jest kopalnia, rozejrzyj się po niej jest tam Kostur maga i korona Adannosa

Pozdrawiam Freddy
 

poilkjmnb

New Member
Dołączył
9.10.2010
Posty
6
Jaskinia nidaleko Ardei a dokładnie na plaży nic ciekawego pare ogrów, topielców.
W a dokłanie pod Cape Dun znajduje sie niemała jaskinia a co w niej jest gobliny pełzacze i dwa smoki.
 
Do góry Bottom