Tajemnicza Choroba

Status
Zamknięty.

Kahlan123

New Member
Dołączył
5.4.2011
Posty
38
Mam problem bo mam pozbierac wszystkie artefakty ktore sa podejzane ze posiadaja czarna magie w sobie ktora wywoluje chorobe no to ja czyszcze wszystko z Vengardu do Ardei wszystko jaskinie itp. W ardei dostalam arfefakty takie (podam tylko nazwy npc): Sindrieg, Urlich, Conz, Severina. Nawet szperalam w drodze do Cape Dun ale nic tam niema. Prosze o pomoc :mellow:
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
wszystkie artefakty są w ardei, tylko jeden jest w reddock i zadanie znalezienia go zleca nam kowal z ardei. po przyniesieniu go kowal nam go podaruje.
 

Kahlan123

New Member
Dołączył
5.4.2011
Posty
38
No ale ja juz wszystkich npc w Ardei obgadalam i mam ten Najszyjnik Urlicha z Reddock to nie wiem juz sama mam 4 artefakty a ten straznik nadal mowi zebym szukala
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
zrobiłaś zadanie z gościem który chce wilka? gościu się ukrywa w chacie na górnym piętrze, ta chata jest na lewo od chramu innosa. bardzo możliwe że go przegapiłaś :)
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Jest jeszcze kobieta w latarni morskiej tam też zajrzyj.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
ta kobita nie daje żadnych artefaktów. wiem, bo to zadanie z nią zrobiłem dopiero po przejściu gry
 

Kahlan123

New Member
Dołączył
5.4.2011
Posty
38
Ok mam to byl jednak ten typ z wilkiem. Heh musialam do trelis zawalac po wilka bo ja zawsze zanim wejde do miasta to wszystko wybijam dookola :rolleyes:
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
mogłeś przywołać albo poszukać w lesie koło reddock :p
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Wyjaśnione. Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom