Tajemna Komnata

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
CZy zauwarzyliście tam gdzie chata DEXTERA po drugiej stronie nad chatką jest tajemny korytarz tam jest SUPER miecz !!!!!!!!!! Warto Zobaczyć ale trzeba mieć klucz :evil: GOMEZA :evil:
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
masz rację, jest tam wejście do piwnic... kiedyś było o tym w temacie "wszystko co tajne" czy jakoś tak on brzmiał :). więc jak szukasz innych tajnych miejsc to tam zajrzyj
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
nad chatką Dextera?? - a nie nad Fiska?? - przecież Dexter nie ma chatki centralnie pod mórami zamku a Fisk ma - więc zaszła tu chyba malutka pomyłka
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Ten miecz mozna znaleśc w kanałach miasta orków.
I ten miecz nazywa sie Mściwa Stal.
 

Dacoll

New Member
Dołączył
12.8.2004
Posty
16
88 obrażen, to niezbyt durzo. Pod konie3c gru miałem miecz Gomeza - 110 (gniew Innosa) i topur 100 (pięść trola).
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Najlepszy jest Uriziel :D Jeśli nie wyciagniemy z niego runy to miecz zadaje obrazenia zblizone do toporu o nazwie "piesc trolla" a poza tym zadaje dodatkowe obrazenia od ognia, wiec Uriziel rzadzi :D
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
a ja właśnie ostatnio znów przeszedłem G1 i ten miecz to nie mściwa stal ani gniewna tylko krwawe ostrze. i wcale nie jest taki super.
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
no tak

No tak. Miecz jest naprawdę super i idzie nim skonczyć grę [ oczywiście gdzie trzeba uriziela tam trzeba]. Osobiście to z tego miecza nie korzystałem, wziołem i sprzedałem go na targu, no cóż. Ja wole jednoreczna
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Wiesz, ja raczej do końca używałem magii, a Mściwa Stal... ja ją zdobyłem w ten sposób- jako Orkowy Pies (przemiana rulez!) wlazłem do miasta orków w 3 rozdziale (nie pytajcie mnie jak, wlazłem po jakiś kamieniach omijając bramę). A kiedy wychodziłem, to przemiana nie była mi już potrzebna:>
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
LOL

NO tak Nie chce wiedzieć jakie odgłosu dochodziły z tego obozu. Napewno BYła to kraina mlekiem i krwią płynąca
 

Xardas_13

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
41
Nie, napewno było tam spokojnie!
biggrin.gif

Orkowie to pacyfiści!
biggrin.gif
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
Re: niewiem

QUOTE a gdzie on dokładnie jest bo chyba go nie miałem

możesz się tam dostać na dwa sposby:
1. tym przejściem, o którym napisał Gacek
2. obok zamku w SO jest taka drabinka prowadząca jakby do piwnicy, gdzie są zamknięte drzwi. ten miecz jest za tymi drzwami

w obu przypadkach musisz mieć jednak ten klucz od gomeza, więc dopiero pod koniec gry możesz się tam dostać.
 

andre

Member
Dołączył
27.8.2004
Posty
279
to troche

ooo
to długo bym se poczekał
bo chyba nie ma sposobu zeby dostac ten klucz szybciej prawda?
 

marcinxp

New Member
Dołączył
1.9.2004
Posty
20
ja tam wole grac z takimi brońmi jakie sa odpowiednie do danego rozdzialu!
tak grajac marnujesz soie klimat bo w gothicu nie wygrasz na poczatku gry z kazdym i to dodaje grze uroku

Dobrze gadom??
wink.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom