Tajęmniczy Wędrowiec

Status
Zamknięty.

nog5

New Member
Dołączył
15.1.2009
Posty
13
Mam właśnie misje z elementami zbroi dla tajemniczego wędrowca.Gdzie jest ta jaskinia niedaleko Silden?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
CYTAT
z 1 częścią to jest jaskinia na drodze z geldern do Silden. po lewej jak bedziesz szedł tuż przy drodze jest jaskinia-kopalnia która była częścią zadania podstawki z Geldern. Tam znajdziesz taki pucharek on jest 1 częścią (nie ma go w kufrze luzem leży)


Nie wiem, czy kolesiowi chodziło o ta jaskinię, gdzie w G3 była kopalnia siarki, ale wątpię. Mam nadzieję, że to ci pomoże.
 

MichałABG

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
202
jeden element dla Tajemniczego Wędrowca znajduje się w jaskini w której mieszkał Ortega (na północny-zachód od Ardei), a następny znalazłem w jaskini za świątynią w pobliżu Trelis.
 

nog5

New Member
Dołączył
15.1.2009
Posty
13
byłem w jaskini Ortegi i nie znalazłem,byłem za świątynią w Trelis w jaskini i nie znalazłem
 

Skull

Member
Dołączył
31.10.2008
Posty
32
Czy możecie mi dokladniej opisac gdzie znajduje się ten artefakt za świątynią w Trelis? Chodzi o tą świątynie gdzie kiedyś Orkowie prowadzili wykopaliska, czy o tą bliżej do której są 4 wejścia i jak wejdziesz od tyłu jest ok. Wchozisz za piedstał jakiś czy coś i tam po schodkach do jaskini, dalej są Orkowie i nie chcą Cię wpuścić do groty gdzie jest pare łóżek i książek?
O którą świątynie chodzi, bo byłem w Okarze, a tam Tajemniczy Wędrowiec mówi o trzecim, a ja nawet drugiegi nie mam ;/

Z góry dzięki.
 

Skull

Member
Dołączył
31.10.2008
Posty
32
A czy mógłbyś dokładniej opisać dojście do jaskini? Bo nie wiem czy podejść z prawej strony od brzegu, czy może od lewej idąc pod górkę do jaskini pełzaczy?

Z góry THX. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom