Szybka Kasa

Status
Zamknięty.

Lord Siwus

New Member
Dołączył
2.10.2008
Posty
10
Umieściłem ten temat abyście dzielili się z innymi sposobami na spełmienie "amerykańskiego snu", czyli szybką kaaaasą. Póżniej napiszę swój sposób.
 

milalu

New Member
Dołączył
28.9.2008
Posty
2
Nie znam żadnego cudownego sposobu :/
Najwięcej zarobiłem na sprzedawaniu orkowej broni
 

von Bratwursten

New Member
Dołączył
1.9.2008
Posty
2
1. Przede wszsytkim pozyskiwanie trofeow zwierzat. Jest to potrzebne do kilku zadan i mozna niezle na tym zarobic. Szkoda lac setki wszelkiej masci potworow i miec z tego tylko kawalek miesa.
2. Sprzedaz orkowego oreza (na tarczach szkieletow tez mozna zarobic)
3. Targowanie sie (bardzo przydatna umiejetnosc).
4. Sporo mozna zarobic na broni ktora znajdujemy w skrzyniach.
W sumie przechodzac Gothica nie mam zadnych problemow z kasa, mimo ze wszystko kosztuje makabryczne pieniadze (szczegolnie na poczatku). Grunt ze najlepsza zbroja jest za darmoche :)
Pozdro dla wszystkich Gothic-fanow
 

Lord Siwus

New Member
Dołączył
2.10.2008
Posty
10
Teraz ja. Poszukaj w drodze z wybrzeża do Montery gońców leśnych, następnie atakuj każdego z nich (tylko nie dobijaj) i zabieraj jego ekwipunek (szczególnie łuki są one warte 5500 złota za sztukę), następnie oddal sie aż znikną z pola widzenia i wróć aby złupić ich ponownie. Metoda ta w moim przypadku działa, a sami gońcy nic sobie z tego nie robią i nie będą cię atakować a wręcz kibicować ci. :D
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Chyba najlepiej znalezv oboz goncow lesnych najblizej ten kolo montery z porganem, mozemy pobic wszystkich goncow i zabrac im luki (okolo 5 tys za jeden) pozniej mozemy wrocic i znow ich pobic i tak w nieskoncznosc do tego kostur druida ten sporo warty ;]
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Fajny sposobem na kaszane jest kucie mieczy. Przykładem jest miecz półtoraręczny do któtego potrzebna jest ruda żelaza i stal. Ja wykułem takich 30 a każdy jest warty 4800 szt. zł więc też sporo można się obłowić :D
 

raflas

New Member
Dołączył
28.9.2008
Posty
25
Najszybszy i najprostszy sposób według mnie to bicie gońców leśnych, w celu zdobycia ich łuków, tak jak pisali poprzednicy ;) Na początku przed Cape Dun jest jeden myśliwy, który posiada taki sam łuk i zawsze dostaje łomot ode mnie ;] i jest to dobry sposób na kasę, praktycznie na początku gry :)
Pozdrawiam, raflas.
 

Sewano

New Member
Dołączył
16.10.2008
Posty
22
Naj najlepszy sposób To (Ale niestety 1 razowa) Podbijać miasta z montery zarobiłem 150 tys.
 

GOFER152

Member
Dołączył
3.11.2008
Posty
194
W Montere najemników z mieczami półtoraręcznymi i tarczami czaszki jest sporo i głównie za nie sporo kasy jest.
 

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
ale kasa szybka jest także za kradzież jak się ściemni można całe miasto rozwalić dobre jest na to umniejętność obalenie przydaje się przeszukujemy kolesi i tych co mają dobre itemy i tak zawsze się przesypiać i ma się np miecze półtoraręczne itd dobre to jest a polecam w monterze jak już napisano można mieć na niej 150tys a jak co nocke zyski większe polecam
 

Wieta

Member
Dołączył
2.8.2007
Posty
37
Ja chodziłem swoim Bezi-Mordulcem i gdy tylko ktoś z jakiegoś miasta mnie wnerwił, to do akcji wkraczało żelazne ostrze miecza :D
Tam po całej zabawie zostaje dużo rożnych błyskotek - później wystarczy jedynie poszperać w każdym zakamarku i kasa na wyciągnięcie ręki :p
 

13adi13

New Member
Dołączył
9.11.2008
Posty
19
ja znam fajny trick na poczatku gry.
idac do reddock z gornem, atakuj go i wez bron i znowu atakuj a on wciaz bedzie mial te sama bron, to samo chyba jest z lesterem na poczatku gry
 

Subdigitals

New Member
Dołączył
10.11.2008
Posty
15
A byliście może kiedyś w Geldern?? Tam jest sporo kaski do kradzieży, gorzej jak Cię złapią heh. Ale do rzeczy, po co bić gońców itp. jak ja w Trelis (nie byłem w nordmarze ani na pustyni) miałem z 300 tys. złota bez jakiegoś bicia gońców oraz bez kodów (nie wiem nawet, jakie są :p)
 

Gorn4

Member
Dołączył
4.12.2008
Posty
81
Ci którzy pisali że warto bic gońców nie mają patcha 1.6. On to właśnie zmienia nie ma już tak że po pobiciu gońca masz mnóstwo kasy i pewność że nikt cie nie pobije. W 1.6 jeśli zaatakujesz gońca reszta też zacznie cie klepac :p dlatego najlepszym sposobem jest chodzenie np. do Ardei, bicie wszystkich buntowników po kolei (nikt sie na ciebie nie obrazi bo wszystkich masz na "zielono") i sprzedawanie ich ekwipunku
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Ja wzbogacam się na skórach i innych trofeach :D Tylko kupiec musi mieć złoto :D
Dobrym sposobem jest też łupienie Gońców Leśnych.
Dużo złota można zdobyć przy okradaniu innych...ale trzeba dużo zainwestować w zręczność:)
 

damiannowak

Member
Dołączył
2.2.2009
Posty
85
Najrozsądniejszym sposobem na zdobywanie kasy jest kowalstwo, kupujesz przepis na miecz półtoraręczny ( jakoś tak, ten za 4 tys), i bijesz kase. Dobre jest także myślistwo, szczególnie nieopodal silden można się nieźle wzbogacić.
 

Imienny

Member
Dołączył
11.8.2009
Posty
37
Oprócz chodzenia po lesie zbierania trofeów i plądrowaniu starych chat najłatwiej zdobyć kasę w Varancie gdzie jest dużo brudnych interesów. A najszybszym sposobem jest atak na miasto.
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Najlepiej być kieszonkowcem ale trzeba podszkolić zręczność... i po wyzwoleniu miast zbierać wszystko co się da.
 

Majster666

New Member
Dołączył
17.11.2009
Posty
17
Moim zdaniem najszybciej można sie wzbogacić na kowalstwie bo wykuwając miecze póltoraręczne można ładnie zarobić...następnie to pobijanie miast i zbieranie wszystkiego co jest w mieście i przy padłych orkach w Monterze najlepiej na tym wyszedłem :) w trzeciej kolejności są trofea zwierząt trzeba trochę tego nazbierać zęby "coś" zarobić ale jakaś kasa z tego jest no i potrzebna jest nam ta umiejętność chociażby w Nordmarze ;)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
najszybszym sposobem na kase są kradzieże i najlepiej podbijanie miast.

chociaz istnieje tez sposób który ja korzystam . walniemy kogos raz i chowamy miecz kilku ludzi nas zaatakuje i ich pokonujemy
po pokonanych cialach zabieramy ich wyposazenie itp.
teleportujemy sie do innego miasta
wracamy do tego miasta
pokonani przez nas orkowie /najemnicy/buntownicy i inni maja nadal ta sama bron która im zabralismy i robimy to samo co poprzednio

to teoche nuzace ale mozna sie oblowic i w 10 minut miec juz kase na kilka pancerzy paladyna :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom