Szukam Dobrego Kupca

Status
Zamknięty.

mati200

New Member
Dołączył
25.11.2010
Posty
5
Więc, można powiedzieć ze jestem na początku gry, bo dotarłem do Srebrowodu (czy jakoś tak), i jest tam ten kowal, gdy otwarłem jego sklep znów się zawiodłem, gdyż po raz kolejny nie ma w nim jakiejś porządnej broni, same śmieci, a szukam jakiejś porządnej jednoręcznej broni, i czy może wiecie gdzie i kiedy będzie dostępny jakiś nowy kupiec który ma jakieś porządne bronie ? ( To mój pierwszy post, wiec pozdrawiam wszystkich i informuje że jestem wielkim fanem Gothica 1 i 2+ Noc Kruka, 3 już mi się mniej podobała, ale i tak w nią dużo grałem)
 

Migdał

New Member
Dołączył
24.11.2010
Posty
33
lepiej uzbieraj skladniki i sobie wytwórz bron bo raczej nie znajdziesz u kupca broni :(
 

mati200

New Member
Dołączył
25.11.2010
Posty
5
Tak myślałem, w dwójce można było kupić dobrą broń u kupca, a jeśli chciałeś stworzyć to najlepiej z magicznej rudy, eh to były czasy, no ale w tym srebnowodzie jest jeden przepis na miecz ale dwuręczny, więc na razie kicha, teraz chodzę z długim mieczem co zadaje 20 obrażeń + 10 do wytrzymałości to kiepsko
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Zbieraj po przeciwnikach. Oni zazwyczaj mają lepszą tzw. dodatkową.

Jak chcesz dobrą broń to idź do jaskinii/kopalnii nieopodal karczmy Pod Rozdartą dziewicą, znajdziesz tam szkieleta i posiada on topór 70 obrazeń. Oczywiście jak go zabijesz, będzie w jego truchle. Miecz dwuręczny taki porządny posiadają ci bandyci przy moście nieopodal karczmy. W srebrnowodzie sa orkowie którzy mają topór dwureczny, bardzo dobry.
 

mati200

New Member
Dołączył
25.11.2010
Posty
5
Jeśli chodzi o szkielet, to miał on topór, ale zadawał on 16 obrażeń + miał bonus ze może zadawać nawet 3 razy więcej, taki świecący, chyba że o innego szkielet chodzi
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
O ten mi chodzi.....czemu u mnie zadaje 70 obrażeń??
 

mati200

New Member
Dołączył
25.11.2010
Posty
5
Tak wogle to mi się wydaje ze najlepsza broń zadaje 65 obrażeń , tak czytałem

Doszedłem do tego wielkiego drzewa, dzierżę odrobinę lepszy miecz, półtorak, i mam nadzieje że w tej nowej lokacji znajdzie się jakiś dobry sprzedawca broni

nie pisze się posta pod postem, następnym razem będzie warn - szkeleton
 

Migdał

New Member
Dołączył
24.11.2010
Posty
33
O ten mi chodzi.....czemu u mnie zadaje 70 obrażeń??

czesto sie zatrzymywalem i sprawdzalem czy przypadkiem nie mam jakiejs lepszej broni ale zebym sie spotkał z toporem co zadaje 70 obrazen?:) raczej nie a tego szkieleta napewno załatwilem :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
A ja juz wiem dlaczego...mam niemiecką wersję i ona diametrialnie się rózni od wersji polskiej czy angielskiej. Inne obrażenia sa i inne tego typu rzeczy.
 

Migdał

New Member
Dołączył
24.11.2010
Posty
33
na 28 poziomie doswiadczenia mam taki najlepszy miecz http://img148.imageshack.us/i/arcania2010112714244515.jpg/
innego lepszego nie ma chyba ze przegapilem :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom