Sztaba Czystej Magicznej Rudy

Status
Zamknięty.

Soulerkahn

New Member
Dołączył
28.1.2007
Posty
5
Wiem,że podobne tematy już były,ale nie wywnioskowałem z nich tego co mi jest potrzebne... Otóż,gdzie można znaleźć sztaby czystej magicznej rudy (jeśli można to prosze podać dokładną lokalizację lub NPC'a)...Jeśli nie można ich znaleźć to czy moglibyście powiedzieć jak je "stworzyć" tzn. proszę o dokładne napisanie kto mnie może tego nauczyć,jakie itemy są do tego potrzebne i gdzie to zrobić??? Jest to dla mnie bardzo ważne bo mam plan miecza przodków a przez to,że nie mam tych sztabek to nie mogę go wykuć (a bardzo bym chciał :p )...Z góry dzięki i pozdrawiam :D
 

Qba

Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
68
Sztabki wytapia się w piecu w nordmarze ale najpierw trzeba wykonać misje związaną ze zgodą wytapiaczy rudy.a sztabki powinny sie znajdowac także w skrzyniach trzeba szukac
pozdro
 

evenement

Drugi Miecz Gwardii
Dołączył
29.1.2007
Posty
143
Też mam z tym problem. Po zgodzie wytapiaczy rudy w piecu nie da się jej wytopic. Da się tylko zniszczyc artefakty. Jesli chodzi o skrzynki to otwarłem prawie wszystkie i nic. W kufrach znajduje tylko sztabki rudy (nie czystej).
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
mi też po zgodzie wytapiaczy coś niechcę wytapiać...
 

kroszo

New Member
Dołączył
1.2.2007
Posty
12
Jesli mamy zgode wytapiaczy to Ingvar moze wtedy nas nauczyc jak kuc z czystej rudy...a sztabke czystej rudy mozna dostac chyba za uwolnienie Nordmaru od orków(tak gdzies slyszalem ale nie jestem pewien)
 

Soulerkahn

New Member
Dołączył
28.1.2007
Posty
5
Nauczenie się kucia broni z czystej magicznej rudy nie jest problemem...Problemem jest znalezienie sztabek do wykucia takowych broni...Nawet jeśli dostaniemy jedną sztabkę czystej magicznej rudy za oswobodzenie Nordmaru (choć kiedy pierwszy raz przechodziłem Gothica 3 to jej nie dostałem po wykonaniu tego questu) to gdzie znaleźć inne...No bo, co mi po jednej,jeżeli chcę wykuć "Moc przodków" gdzie są potrzebne dwie sztabki czystej magicznej rudy...Mam nadzieję,że w końcu dostanę odpowiedź na pytanie,które mnie nurtuje (choć jak widać, nie tylko mnie :D )...
 

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
siemka
jak zrobisz rewolki w miastach w myrtanie, to na jakies trafisz bo sa w skrzyniach lub przy broniach na hakach.
Co najwyzej na polkach w magazynach napewno ale wiadomo ze na poczatku sie je sprzedaje by miec kase wiec sprzedawaj je np w glownych bazach np nemorze ok dobra rada nra
pozdro
 

JMK

New Member
Dołączył
5.3.2007
Posty
1
Jeśli mozna się włączyć to poszperawszy po różnych forach można trafić na poniższe informacje.
Jak ogólnie wiadomo jedną sztabkę czystej magicznej rudy można dostać po wykonaniu questu z uwolnieniem Nordmaru od orków po wybraniu odpowiedniej opcji w dialogu z nagrodą.
Inne pojawiają się w określonych skrzyniach w Myrtanie i Varancie (pisze się o 14 takich skrzyniach - odpowiednio 9 + 5), ale w sposób przypadkowy. Znaczy to, że w takiej skrzyni (oprócz normalnych rzeczy) można trafić na "special item" - m.in. taką sztabkę. Krótko mówiąc: po znalezieniu takiej skrzyni "save, open and load if no success" ;)
 

mailo90

New Member
Dołączył
6.2.2007
Posty
10
sluchaj wiem gdzie sa bodaj ze 3 sztabki rudy.. Jak jestes na pustyni w miescie Ben Sala i bedziesz rozmiawial z Julio (przywodca) to powie ci on o pewnym interesie. Otoz masz zabic ich zdrajce ktory ukradl 10 sztabek... te pozostale to nie wiem gdzie sa ale ten koles znajduje sie w Oazie nie daleko miasta Ben Erai czy jakos tak :) musisz po prostu poszukac... Jak go znajdziesz to go zabij (misje bedziesz mial zaliczona) jedna sztabka powinna byc u niego a 2 pozostale w kufrze obok niego (tak bylo przynajmniej u mne) ;p ja nie mam problemu ze znalezieniem tych sztabek bo obecnie mam ich 5 :) o ile dobrze pamietam to 2 kolejne sa w kufrze obok Okary (strzeze go kilku Ogrów) musisz zejsc jakos na dol i tam powinny byc

pozdrawiam
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
są specjalne skrzynie [bez napisów(ale nie wszystkie)] są w ukrytych miejscach. Są to skrzynie o losowej zawartości - można bardzo często trafić w nich na sztabkę magicznej rudy. Ja zarobiłem na tym 5 sztabek ;) Dam mapkę z tymi skrzyniami:

Myrtana
Varant

a więc skrzynie o znaczku "Z" to są skrzynie których szukamy.
Przetłómacznie legendy:

holztruhe-drewniany kufer
truhe-kufer
metalltruhe-metalowy kufer
korb-kosz
waffentruhe-skrzynia (?)
magietruhe-magiczna skrzynia/kufer
zufallsinhalt-kufer z losowa zawartoscia - TU SIE MOŻE TRAFIĆ SZTABKA
goldtruhe-skrzynia złota
schatz-skarb
untererdisch-jak literka jest wzieta w kolko to oznacza ze skrzynia kufer/skrzynia jest w jaskini

3-majta sie B)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom