Szpoon Znika!

Status
Zamknięty.

ycho

New Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
20
Mam Szpon Beliara chce go zalozycz ale nieidzie tylko mnie blyskawica uderza ide do kapliczki beliara u xardasa i modle sie dalej nie mozna go zalozyc teraz prubuje ulepszyc szpon i zabiera mi 15 PT biore szał beliara i wchodze do ekwipunku chce zalozyc szapo ale go tam niema sprawdzałem 5 razy zawsze znika.
Powiedzcie co zrobic bo bez niego nie pokonam poszukiwaczy w w chacie sekoba.Z góry dzieki za pomoc
blink.gif
 

paskuda buster

New Member
Dołączył
6.7.2005
Posty
18
To jest najwyzarniej bug gry i nic z tym nie zrobisz musiał bys wczytac wczesniejszego sejwa a jesli jestes magiem to runa a jesli jestes magiem mozesz nie miec many na szał beliara:/ bo potrzeba 150:)
 

Archangel

Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
62
Przypuszczam że to nie jest bug.Wprawdzie nie patrzyłem jak to sie dzieje u innych, ale jeśli masz gildię Mag to szpon znika.Możesz brac nowe czary i szpon jakby staje sie ta runą.Możesz brac nowe czary ale miecza już nie zobaczysz.Też miałem to.Chyba to nie bug
huh.gif
 

ycho

New Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
20
o kurde a ile trzeba many na wyssanie enegri czy jak to sie nazywa??bo niemam 150 many
 

Vego

New Member
Dołączył
7.7.2005
Posty
14
chodzi oto ze kiedy jestes magiem (a chyba jestes skoro "biore szał beliara")to po modlitwie do beliara nie masz iecza tylko runy. Miecz jest tylko u paladyna i najemnika.
Pozdrawiam
Ps. TO NIE BUG TO CZĘŚĆ GRY
 

ycho

New Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
20
wiem ze o to chodzi
vego nie jestem az tak głupi
 

$moku

New Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
6
hej jak jesteś magiem i masz zamiar wźiąć jakiekolwiek runy to idź najpierw do magów wody i oddaj im szpon. Zainkasujesz w ten sposób 2000(chyba) expa a runy i tak weźmiesz. Tylko musisz to zrobić przed modlitwą u beliara
 

ycho

New Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
20
Właśnie tak uczyniłem i chyba sie opłaca oddać szpon i mieć tyle exp.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (ycho @ 13-07-2005, 09:01) Właśnie tak uczyniłem i chyba sie opłaca oddać szpon i mieć tyle exp.
Niopłaca się tak robić. Lepiej zostawić sobie szpon i masz w ręku bardzo potężny oręż. Obojętnie czy w postacie miecza czy czaru! Jedna runa zabiera 666 życie myślę że jest to bardzo dużo. A 2000expa możesz sobie nabić
smile.gif
 

ycho

New Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
20
Tak tylko żeby czarować tą runą trzeba miec dużo many a ja niemam
rolleyes.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom