SZPON

Status
Zamknięty.

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Kurde, wozi się, jak to on dużo wie o G2, jak może pomóc w przejściu itd. a sam nie wie najprostszych rzeczy. To zależy od tego, jaką umiejętno0śc masz bardziej wyćwiczoną, kapisz?
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Dam ci przykład.Masz 25% broni jednoręcznych a 60% broni dwuręcznych to Szpon będzie dwuręczny gdyż umiejętność walki tymi brońmi/broniami (nigdy nie wiedziałem jak to sie pisze
tongue.gif
) masz lepiej wyćwiczoną.Ale jakbyś czytał dialogi to tam mówią ze Szpon dostosowywuje się do osoby która go posiada.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Bardzo ciekawy temat i jakże trudny do rozwiązania
tongue.gif
masz opisane na przykładzie powyżej opisane na jakiej zasadzie to polega
tongue.gif
No ale ja mam dwóręczną lepiej wyćwiczoną i lepiej mi sie walczy
tongue.gif
No ale tym tematem mnie zagiołeś.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Hmm. Prawde mówiąc nie miałem okazji kożystać ze szponu jako broni jednoręczne, więć ma drobne pytanko tak aby nie twożyć bez sensu nowego topiku, czy jest jakaś znaczna różnica w wyglądzie szponu miedzy jedno a dwuręcznym?
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Przeciez to sie kapnac moza jaki on bedzie chyba jak walczysz bronia jedno albo dwureczna to amsz ja wycwiczona i taki bedzie szpon autorzy nie zrobili by na hama ze jak walczysz jednoreczna bronia i amsz 100% to ci dadza szpon dwureczny ktoreko % masz 10 :]
 

Pagenafein

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
31
Jako iż gram magiem, mam dwa pytania:

1. Co się stanie jeśli oba poziomy wyszkolenia bronią białą są takie same?

2. Co nastąpi ze Szponem Beliara, jeżeli na początku jego użytkowania mieliśmy np. 60% jednoręcznych i 30% dwuręcznych, a potem podszkolimy sie do np. 61% dwuręcznych?
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Pagenafein:
a.d.1: Zdaje mi się, że to już sprawa przypadku...
a.d.2: Chodzi tutaj o moment dostania miecza, więc jak masz jednoręczny Szpon Beliara, to dwuręcznego już nie będziesz miał do końca gry - chyba, że wpiszesz kody, ale to już nie moja sprawa...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom