Szkic (warcraft)

Status
Zamknięty.

SkoWroN

New Member
Dołączył
5.11.2005
Posty
29
Chciałem wam zaprezentować mój pierwszy szkic związany z grą, zazwyczaj rysuje pejzaże i martwą nature.
Szkic

Dla nie dowiarków
tongue.gif
mysle że to rozwieje połowe wątpliwości:
Kuchnia
Różne
Może nie jest to związane z grą ale umieszczam je żeby potwierdziź mój talencik.

Pozdrowienia.
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
Hummm... Jeżeli naprawde ty to rysowałeś to respect stary.. Naprawde masz talent. Lepiej byś zrobił gdybyś narysował i od razu zamieścił ich więcej. Czekam na następne (gdybyś narysował tego dowódce ludzi z filmiku wprowadzającego to byłbym szczęśliwszym człowiekiem
biggrin.gif
)
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Szkic bardzo mi się podoba. Ładnie zaznaczyłeś wszystkie cienie i pozostałe elementy rysunku. Choć sam nie zbyt lubię Warcrafta i wszystkiego co z nim związane to jdnak tym szkicem mnie zaskoczyłeś
biggrin.gif
. Sam nie potrafiłbym chyba narysować tak ładnie
wink.gif
. Ale dla ciebie jestem pełen uznania.
Pozdro.
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Wypas! Stary masz talent, musisz to wykorzystać (bez skojarzeń
tongue.gif
). Też kiedyś rysowałem takie zdjęcia związane z fantasy, ale nie wychodziło mi to tak jak Tobie. RESPECT, naprawdę na niego zasługujesz
biggrin.gif
. Ocena 10+/10
 

SkoWroN

New Member
Dołączył
5.11.2005
Posty
29
Dzięki za dobrą ocenę, to że mam talencik to akurat wiem i będe go jak najbardziej rozwijał, hmm postaram się narysować coś z Gothica i jeszcze z paru innych gier (oczywiście crpg).

Pozdro.
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Skoro tak rysujesz to myślę, że bez problemu mógłbyś "startnąć" jako grafik komputerowy
tongue.gif

A ogółem rysunek bardzo fajny...
Mówiłeś, że narysujesz coś z Gothic'a... to jest dobry pomysł.
Napewno rysunek będzie fajny.
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
No po prostu rewelacja! Tak dobrego rysunku związanego z jakąś grą to dawno nie widziałem. Z chęcia zobaczę twoje inne szkice bo naprawdę masz talent! A i nie ograniczaj się do rysunków z gier. Rysuj wszystko co wpadnie ci na myśl!
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Stary masz duży talent , mam nadzieje że dobrze go wykożystasz,
chciałbym tak umieć rysować ale już chyba za pużni na nauke
sad.gif
sad.gif
sad.gif
tongue.gif
sad.gif
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
No jestem pod dużym wrażeniem
smile.gif
. Nie łatwo jest coś takiego narysować. Ładnie wycieniowane i uwzględnione szczegóły. Mam nadzieję zobaczyć więcej Twoich prac w przyszłości
smile.gif
.
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Cóż jedyne co mogę pochwalić to ilość pracy, włożoną w cieniowanie i bawienie się w dokladne przełożenie szczegółów z tapety, tudzież innego obrazka na papier, mnie by się szczerze nie chciało tyle babrać... skoro mam tapetę o kilku rozdzielczościach dokładnie z tym samym. Za pomysł nie chwalę, bo każdy mógłby takie coś naskrobać, starczą tylko chęci i cienki papier śniadaniowy, potem to już tylko zabawa.

Coś ode mnie
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Dziwna sprawa bo faktycznie wygląda tak jakby był odbijany z jakiejs tapety... a dokładniej to z jednej z tych co podał glifion...hmm no cóż w tkaim razie pochwale też za wkąłd w to włozony i za chęci..ale jesli udowodnisz mi że to sam rysowałes to pochwale Cię za talent
wink.gif
 

SkoWroN

New Member
Dołączył
5.11.2005
Posty
29
Ok. postaram się udowodnić mój talent i narysować coś z samej gry, jakąś postać czy coś, tapetke narysowałem bo akurat miałem ją podręką a nie chciało mi sie robić screenów z gry.
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
No skowron kuchnia i Różne też są niezłe. Te "rózne" już nie są jakieś zachwycające lecz nie są złe. Hmm Glif w końcu wiemy skąd sever, Cahir i zapewne parę innych userów zabrało swoje avki
biggrin.gif
Szczerze mówiąc to stronka jest super a grafik to też tam niemało
biggrin.gif
Skowron czekamy na kolejne arty
biggrin.gif
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
No no ładne szkice. Jak już mam je oceniać to daje, 10/10 bo mi się podobają tak czy siak. Kuchnia i różne są ładne. Ale jak ktoś napisał różne są nieco mniej staranne.

Zresztą, co ja się rozpisuje. Po prostu powiem, że masz talent, ładne rysunki i czekam na kolejne szkice. Pomysł z Gothicem popieram.

Powodzenia w rozwijaniu talentu.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
ziomek no wymiatasz rysujesz przepieknie ale sam szkic nie podoba mi sie jakos malo kojarzy mi sie z warcraftem ale to tylko zla nazwa tematu;P

Rysujesz wspaniale nastepnym razem narysuj cos z gothica:D a bede bardzo szczesliwy:D

pozdro
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Kiedyś sie zachwyciłem rusunkiem takiego kolesie z mojej klasy. Narysował krajobraz widoku ze skarpy. Nigdy takiego rysunku nie widziałem. Jak zobaczyłem twój to w porównaniu do tamtego to twój ma 10 a tamtan 1.
 

SkoWroN

New Member
Dołączył
5.11.2005
Posty
29
Ech... dzięki za pochwały, troche długo mnie tu nie było (wyjechałem) no i narysowałem pare rysunków, niestety dziewczyna mi zabrała
wink.gif
a to co zostało chciałem zeskanować no i skaner mi padł musze zaopatrzyć się w nowy.
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
6+ krotko mowiac!! Ogolnie wolalbym Arthasa jako Rycerza Śmierci,Lisz nie przypadl mi do gustu ten bohater nigdy mi sie nie podobal,ohhh ile bym dal zeby tez miec taki eks talent do rysowania.
 

Quahodrom

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
20
Nom wypasione rysunki
tongue.gif
. Bardzo mi się podobają. Sam tesz rysuje ale głównie mapy do D&D
biggrin.gif
. Jakby ktoś grał, w D&D to aktualnie robie stronę internetową do dyspozucji będzi w nowym roku.

P.S.
Szczęśliwego nowego roku...
 

McJohn

New Member
Dołączył
30.12.2005
Posty
5
Mi również podobą się obrazki
smile.gif
chociaż wolałbym aby miał wyraźniejsze kontury
wink.gif
masz talent. Mam prośbe czy byś mógł namalować obrazek Śmierci??. Byłbym wdzięczny pozdrawiam
wink.gif
.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom