Szczaw Królewski - Bug?

Status
Zamknięty.

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Bowiem mam problem. Już drugi raz zacząłem grać w NK i drugi raz chcialem zostać pracownikiem u Constantina. Ale nic z tego. Sprawa ma się tak:

Na początku gry idę wyznaczonym rpzez siebie szlakiem (by jak najwiecej zebrać i zabić) i zanim pójdę do miasta zamierzam zdobyć szczaw, któy rośnie za kamiennym kręgiem za farmą Lobarta. Ale już drugi raz gram chcąc zostać alchemikiem a Szczawiu tam nie ma! Jak grałem na najemniku, to... owszem, był szczwik w miejscu wraz z kamienną tablicą, ale teraz już drugi raz (pod rząd) go tam nie ma.
Chcialbym wiedzieć, czy to jakiś bug, czy ten może tak jest ustalone w grze i to mi coś się posmerdało.

Aha, nie piszcie mi tu za chol*rę, gdzie jeszcze mogę znaleźć ów roślinę, bo: JA TO WIEM, i każde napisanie mi takiego miejsca będzie świadomym nabiciem postu. Mi chodzi tylko o to, by się dowiedzieć, czy dwa razy pod rząd wystąpił u mnie bug.

Za dobre odpowiedzi będę wdzieczny.
 

Milten1

Member
Dołączył
29.8.2005
Posty
66
U mnie było tak jak u ciebie poszedłęm tam przed wejściem do miasta i go tam... nie było. Dopiero potem jak chciałem zostać obywatelem to siętam pojawił i mogłem go sobie przywłaszczyć

To nie jest bug raczej bo tak było zawsze(przynajmniej u mnie)
unsure.gif


U mnie tak było na 100% za każdym razem a przeszedłem NK już 3 razy i chyba zacznę przechodzić jescze raz dla zabawy:D

Pozdro
biggrin.gif
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Odpowiedź jest bardzo prosta. Aby szczaw się pojawił za kamiennym kręgiem na farmie Lobarta należy najpierw porozmawiać z Zurisem na temat roślin. Powie ci gdzie Constantino zbira zioła na swoje mikstury. Po tej rozmowie pojawią się nowe rośliny w tym między innymi właśnie ten szczaw.
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
W tym problem, że wtedy zapomniałem napisać, że po tej rozmowie też nie było (z Constantinem i Zurisem). I za pierwszym razem i za drugim. Mnie to zaczyna wkurzać, ż ekiedy chcę być pracownikiem u Constantita, to ten szczaw ma akurat chętke nie pojawienia się tam.
mad.gif


Boba Fett

Transaction to End...
 

komluke

New Member
Dołączył
3.1.2006
Posty
5
Nie wiem...
Ja ten szczaw miałem zawsze od początku. Zawsze tam był i go zbierałem, więc to pewnie jakiś bug. Zbierz sobie po prostu inny.
 

Malak

New Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
28
Ja tak samo miałem z orkową bronią dla Harada. Jak przechodziłem G2 3-eci raz to orklowego topora tam nie było. Dla mnie to po prostu bug.
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Z tym szczawiem to napewno nie bug bo jak pogadasz z Zurisem (nie wystarczy zapytać się o rośliny ale i o szczaw a Zuris Ci powie że na jednym z kregów i dalej powie że mozesz go znaleść za farmą Lobarta i po tym tekscie szczawil się tam pojawia ) to napewno on się tam pojawi (u mnie ZAWSZE się pojawiał) a z tą orkową bronią to niewiem bo nawet niewiem o jaki i gdzie topór Ci chodzi
dry.gif
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Huh... Dziwne rzeczy się dzieją
smile.gif
u mnie było tak jak z Boba Fett, że na początku gry nie było tam szczawiu, a pojawił się w 3 rozdziale. Myślę, iż jest to po prostu drobny bug, chociaż dziwny
biggrin.gif
najlepiej po prostu zachachmęcić(
cool.gif
) inny

Co do tego topora - chyba Malakowi chodziło o topór w jaskini, pod ścieżką do Latarni Morskiej Jack'a .


Pozdrawiam - pepon
 

Arsil

Member
Dołączył
27.1.2006
Posty
43
Ja nie miałem tego problemu... no ale raczej dlatego, że chodziłem zawsze na początku do miasta i rozmawiałem prawie ze wszystkymi.
Jeżeli ten "bug" się powtarza nawet po rozmowie z zielarzami trzeba wziąść pod uwagę czy gra to PIRAT czy ORGINAŁ. Bo wiadomo, że w piratach pliki są kapryśne i to bardzo.
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
jezeli szukasz sczawiu to poprostu wyjdz z miasta brama z ktorej wychodzi sie chcąc isc na farme onara idz poprostu ścieżką a za do pierwszego zakrętu gdzie bedzie pniak i tam powinnien być szczaw, tyle. Pozdro
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
GoKU, czytałeś w całości mojego posta? Mówiłem, że WIEM, gdzie jest jeszcze Szczaw, bo w tą grę grałem już kilka razy.

A do sprawy. Dzisiaj zagrałem, no i jak powiedzieliście, po rozmowie z Zurisem udałem się za farmę Lobarta. No i był ten Szczaw.
blink.gif
Nie no, LOL. Jakoś w dwóch poprzednich moich sesjach w grze nie było go, czyli wystąpił bug.

Dobra, temat można zakmnąć.

Aha, sry, ze dopiero teraz odpisuję, ale nie miałem przez ostatnie dni w ogóle czasu.
dry.gif
 

pawel_s17

New Member
Dołączył
2.2.2006
Posty
11
Jeżeli dojdziesz do tego szczawu królewskiego a jego nie będzie to poprostu nieruszaj się i może się pojawi umnie tak czasami jest z rożnymi żeczami np. ze zwierzętami podchodze do tego miejsca co powinny być a ich niema a dopiero po chwili się pokazują.
 

pawel_s17

New Member
Dołączył
2.2.2006
Posty
11
Chyba wiem dlaczego tak jest gothic II i Noc Kruka czasami do gothica II musi się poprostu wczytać Noc Kruka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom