Szata Mrocznego Maga

Status
Zamknięty.

treze

New Member
Dołączył
18.5.2007
Posty
5
Witam !

Jak w temacie gdzie i u kogo można nabyć/dostac tą zbroje !?

Czy pancerz elitarnego najemnika = szata mrocznego maga ?
Tak wyczytalem w jednym z postów na forum ale nie chce mi sie w to wierzyć !

Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam !
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Spróbuj poszukac u któregoś z magów z świątyni w Bakareshu lub w Ishtar. Powinieneś bez trudu znaleśc a jeśli nie to zostaje ci ewentualnie kod.

Pozdro !
 

Smorbi

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
46
Nie wiem czy mój post ma dużo sensu, ale zauważyłem coś nietypowego. Otóż umiejętność o nazwie "Mroczny mag" ma ikonkę przedstawiającą szatę Zubena, więc teoretycznie można ją zdobyć. Jednak przeszedłszy grę jako asasyn, widziałem ją tylko raz (ma ją jedynie Zuben). Najprawdopodobniej, niestety, tej szaty nie da się zdobyć nie używając kodu. Poza tym, jak pewnie zauważyłeś, treze, wszyscy czarni magowie mają właśnie elitarne stroje asasynów, więc sam nie wiem... :p
 

artek001718

New Member
Dołączył
28.4.2007
Posty
4
O ile się nie mylę to szata mrocznego maga to szata Xardasa. Nie można jej zdobyc, chyba że kodem: spawn Body_Xardas
 

Zomino

Debile
Dołączył
10.6.2007
Posty
11
Szata Mrocznego Maga to chyba jednak Elitarna Zbroja Assasyna(czy jakos tak), znaczy odpowiednik zbroi palka u buntowników... Ta zbroje da sie kupic w bakareshu.
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Szaty mrocznego maga moim zdaniem po prostu nie ma jest tylko Elitarna Zbroja Assasyna (tak mi się przynajmniej wydaje). Zuben też pewnie ma Elitarną zbroję Assasyna a jeśli nawet nie to chyba tylko za pomocą kodu można ją zdobyć a ten kod możliwe że da nam Elitarną zbroję Assasyna. Szaty mrocznego maga chyba po prostu nie ma i kropka i co tu więcej gadać. :D ;) :) B) <_<

Nikt nie wie gdzie można ją zdobyć lub kupić, wychodzi na to że jej nie ma a jak jest to tylko za pomocą kodu i to na tyle, wpisujesz kod i masz, temat można zamknąć. <_< :D ;)

Myślę że pomogłem :D

Pozdrawiam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom