Szaman

Status
Zamknięty.

robsonus

Member
Dołączył
4.3.2007
Posty
42
Czym najlepiej zabić orka szamana z Silden? bije go a on sie ładuje. Mieczem nie mozna zabic wiec leje kuszą.czekam na porady
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
hmmm... nie spotkałem się z tym ( bo w sumię nie uwalniałem Silden). powinieneś go zabić szybko. Polecam magią (jak nie umiesz to użyj zwojów).
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
... zwoje są łatwo dostępne np w skrzyniach czy u magów do kupienia
 

SzymsoN

New Member
Dołączył
20.1.2007
Posty
18
Tego szamana jest banalnie zabic :D Gdy pogadasz z wodzem wioski dostaniesz questa żeby zabic tego buntownika idzesz do szamana i mówisz żeby cie zaprowadził do buntowników, gdy tylko wejdziecie do lasu zabij go spokojnie ja go wziolem z miecza 3 hity i pad :p
Pozdro :)
 

robsonus

Member
Dołączył
4.3.2007
Posty
42
chłopie nie rozumisz ze mieczem sie nie da zabic;/ taki głupi jestes?

Obraza usera, jeszcze raz mi z czyms takim wyskoczysz i warna nie zawacham się wstawić - szczur
 

evenement

Drugi Miecz Gwardii
Dołączył
29.1.2007
Posty
143
Jak mieczem go nie mozesz zabić to masz Bug w grze. Z kuszy da się zabić szamana ale trzeba schowac się za drzewem (bądź czymś co cie ochroni przed jego magią) jak lekko się wychylisz to on bedzie ładował w drzewo a ty w niego. Trzeba cały czas celnie strzelać zeby nie zdażył sie naładować.W momencie kiedy chce się naładowac i dostanie bełtem to wybija go to z równiowagi. Najlepiej zrobić to w lesie a nie w wiosce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom