Szalony Fortuno

Status
Zamknięty.

pawian

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
90
Jak mam przekształcić łodygę bagiennego ziela i jak zrobić Zielonego Nowicjusza?
Jak chcę przekształcić łodygę bagiennego ziela to pisze mi, że mam za mało składników, a mam 10 łodyg.
 

Cor Angar=*

New Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
23
Jest taki gość po prawej stronie gdy wychodzisz z obozu (nie pamiętam jak się nazywa) i on da ci recepture jak sporządzić zielonego nowicjusza on sprzedaje też magiczne mikstury !
biggrin.gif
 

pawian

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
90
Ja mam przepis na Zielonego Nowicjusza, ale nie mogę przekształcić łodygę bagiennego ziela, bo w przepisie pisze, że trzeba mieć wyciąg z łodygi bagiennego ziela.
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Lol przećież tam pisze że trzeba mieć do tego jeszcze "rdest polny" i koniec filozofi a temat do zamknięćia.
Aha i muśisz mieć zwykłe bagienne ziele(nie łodyge).
 

pawian

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
90
Mm rdest polny. A od kogo niby kupić bagienne ziele lub gdzie niby je znaleść?
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
QUOTE (pawian @ 26-06-2005, 14:53) Mm rdest polny. A od kogo niby kupić bagienne ziele lub gdzie niby je znaleść?
Bagienne ziele to zmieniona na stole alchemicznym łodyga bagiennego ziela. Można je zrobić - tak jak powiedziałem - na stole, bądź też kupić chyba u Sagitty lub Constantina..
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Bagienne ziele-jak sama nazwa wskazuje znajdziesz na bagnie wystarczy poszukać człowieku.
A jeżeli niechce ci sie szukać na bagnie bo są za mocne potwory dla ćiebie idz koło teleportu w kanionie jest tam taki mały stawik wokuł niego rośnie troche bagiennego ziela.
 

pawian

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
90
Mam 10 łodyg bagiennego ziela i nie moge go przekształcić w bgienne ziele na stole alchemicznym. Pisze "Za Mało Składników"

Dzięki Blizna za pomoc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom