Szal Bitewny?!

Status
Zamknięty.

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
Mialem to samo i zauwazylem ze sila ataku zalezy od bliskosci i prostosci stania do przeciwnika(mialem farta to Trolla na 5 hitów z 2 El Bastardo bo mialem mistrza walki 2 mieczami zabilem)
apropo Schulz ja tez mam to samo tylko ze moje El Bastardo wlasnorecznie wykute i zaostrzone i tez zatrute wiec razem to 110 obrazen od 1(mam 2)+zatrucie przy wbiciu
apropo Anth ja tak czesto wpadam ale ostatnio sie nie udalo gdy wskoczylem w Nordmarze na obuz okrów z 5 elitarnymi wojownikami 3 zwyklymi i 3 szamanami
 

Zuben

New Member
Dołączył
27.11.2006
Posty
23
Zauważyłem teraz to samo co Domin gdy zacząłem od nowa grę.

To była chwila prawdy. Ja miałem prawie zero życia a szaman pełne. Biegłem do niego i unikałem jego cisoów. gdy podbiegłem on już wyciągał rękę ale ja byłem szybszy i zabiłem go jedndeym ciosem.

Zauważyłem też ze u mnie występuje to coś tylko na orkach i tylko w kopalni nordmaru!! Moze to być też odpowiednia broń. Bo widaomo że do każdego zwierzęcia czy człowieka jest przypisana jakaś broń którą lepiej idzie. np do szkieletów wsyztskie kostury. jedynm ciosem padaja i wyskakuje im głowa. ( czasami nie)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom