System Pack 1.8 Wydany

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1083
Dokładnie 27.09.2019 został oficjalnie wydany System Pack 1.8. Po ponad dwóch latach czekania otrzymaliśmy koleją wersję najpopularniejszego programu do usprawnienia Gothica 1, 2 i Noc Kruka.
 ​
SystemPack-00.png
 ​
 ​
 ​
Całkiem ciekawa ta wersja. Poprawione skakanie przy wysokim FPS, poprawione hitboxy przy rzucaniu czarów, dodanie kompatybilności z Sequelem, wykrywanie nazwy karty graficznej.
Sporo przydatnych rzeczy.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Siema!
 
Pytanko. Mam teraz lapka z windą 10. Żeby mi wszystko ładnie gadało łącznie z modyfikacjami, w jakiej kolejności instalować? Najpierw grę, potem narzędzia i na końcu modyfikacje? Czy może najpierw po kolei narzędzia tj. PlayerKit 1.08k, PlayerKit 2.8, System Pack 1.8, potem grę i na końcu modyfikacje. Oczywiście widać, że za przykład podałem Gothica pierwszego.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1083
Gra -> łatki (instrukcja) -> test czy gra działa -> modyfikacje
Taką kolejność polecam ;)
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Oki. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
 
Jednak mam dalej problem. Polega on na tym, że w ogóle nie mogę zainstalować gothica. Po kliknięciu na plik setup nic się nie dzieje. Próbuję jako administrator i przy użyciu opcji zgodności ze starszymi systemami. Niestety w dalszym ciągu nic się nie dzieje. Jakieś pomysły?
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1083
Instalacja Gothica? Z płyty instalujesz? Próbowałeś skopiować cały instalator na dysk komputera?
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Tak. Nie mogę zainstalować Gothica. Próbowałem z dwóch niezależnych obrazów iso. zamontowanych w wirtualnym napędzie (w lapku nie mam napędu optycznego). Gdy ta metoda nie dała rezultatów, podpiąłem napęd optyczny przenośny pod usb i próbowałem z płyty. Efekt ten sam.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1083
Ciężka sprawa, to już chyba bardziej związane jest z samym systemem. Sprawdź czy antywirus czegoś nie blokuje. Zobacz w menedzeże zadań aplikacja setup.exe nie jest uruchomiona kilka razy. Ewentualnie możesz zainstalować grę z GoG albo Steam. Oczywiście jeśli miałeś tam kupione (ostatnio na gog G1 był za 5zł).
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Problem częściowo rozwiązany. Ściągnąłem z neta plik instalacyjny z chomika i poszło. Gra się odpala. Po zainstalowaniu tych wszystkich nowych player kitów i system packa też. Gorzej jak zacząłem kombinować z odpowiednimi dla mojego monitora rozdzielczościami, które w menu gry się pojawiają, ale po ustawieniu i zatwierdzeniu coś się zawiesiło i nie mogę ponownie odpalić gry. Ale nic to, pokombinujemy coś. Grunt, że się instaluje. Dziwne tylko, że z oryginalnych płyt i obrazów nie chciała pójść...
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1083
Możliwe że jak masz "premierowe płyty" to win 10 ma problem ze starymi zabezpieczeniami czy coś.
 

kardaw

New Member
Dołączył
27.9.2020
Posty
1
Trafiłem tu z Googla, bo postanowiłem po latach zainstalować G1. Powiem, że za wysokie FOV ustawione w tym modzie. Ale idzie prosto przestawić.
Vertical FOV na 67 chyba było ustawione, przestawiłem na 60, i jest ok
 
Do góry Bottom