System Gildii

Status
Zamknięty.

Morby

New Member
Dołączył
10.12.2010
Posty
7
Biorąc pod uwagę wszystkie możliwości i kombinacje stworzyłem schemat gildii w G1
gilidieg1v4.png

Nie jestem do gońca pewny, czy wszystko jest na swoim miejscu.
Czekam na wasze opinie.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Nie wie po co w ogóle takie coś robić no ale cóż;p
Po odejściu z SO można chyba dojść do sekty także tu jest błąd. W sekcie oprócz sraznika można być jeszcze magiem(guru to się zwie). Pogmatwane strasznie to. I po co to komuś? :p No ale "+" za chęci.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
straznik nie moze stac sie magiem ognia, a mag ognia najemnikiem, a najemnik magiem wody

w tak w ogóle, po co to jest?
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
i nie można od razu ze strażnika na maga wody tylko trzeba stać się ze strażnika na najemnika i po tym od razu idziemy do saturasa i będziemy magiem wody. jestem pewien na 100% bo akurat gram w Gothic 1 i dzisiaj miałem ten etap gry.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Mozna przecież zostać magiem ognia w starym obozie. ja bym to zrobil tak:

Cień -> Strażnik
___\ _____Nowicjusz \
____\-> Mag Ognia -> Strażnik Świątynny
_______________ \ -> Najemnik -> Mag Wody -> Nekromanta
__________________ /
Szkodnik_________ /
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Strażnik nie może stać się Magiem Ognia.Musisz wybierać Strażnik/ Mag Ognia, a Mag Ognia nie może być Najemnikiem.
 

Morby

New Member
Dołączył
10.12.2010
Posty
7
Możliwa jest droga:
cień - strażnik - mag ognia -...
z czego strażnikiem oficjalnie jesteśmy tylko przez chwilę, ale jak już zostaniemy magiem to i tak nadal od Stone'a możemy kupować zbroje dla strażnika itp.
przypadek opisany min. w TYM temacie, pod fragmentem o magu ognia.

Myślę że jeżeli wybierzemy powyższą możliwość, można będzie po upadku starego obozu zostać najemnikiem po magu ognia co daje nam najdłuższą możliwą drogę: Cień - Strażnik - Mag Ognia - Najemnik - Mag Wody - Nekromanta
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Choć temat w zasadzie niepotrzebny, to rozkmina się dokonała. Chyba nic więcej do dodania nie ma. Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom