Swiat W G4

Status
Zamknięty.

agresst

New Member
Dołączył
14.11.2010
Posty
3
Siema,
Ma moze ktos obrazek ilustrujacy wielkosc swiata Arcanii w porownaniu do poprzednich czesci? Albo czymoglby ktos okreslic proporcje czy wiekszy czy mniejszy niz w 3 itd.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Dużo mniejszy od G3

mapa7.png

To jest cała dostępna mapa Arganii.
 

agresst

New Member
Dołączył
14.11.2010
Posty
3
Liczyłem na cos w podobie g3 .sporo niegatywnych opinii widze o grze zastanawiam sie czy kupic warto
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
agresst wszystko zależy kto, jak i do czego porównuje grę. Większość osób porównuje Arcanię do poprzednich części, w takim przypadku można się zawieść, ale jeśli brać pod uwagę ją jako osobny produkt to można w nią spokojnie zagrać.
Świat jest mniejszy od tego w G3, ale większy od 1 & 2 (co do 2 + Noc Kruka nie jestem pewny, ale może)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ale gra jest bardzo liniowa. Pobędziesz w jednym miejscu jakieś 1,5 godziny i już do niego nie wrócisz bo coś ci na to nie pozwoli (np. za duża skała). No może świat duży, ale połowa to góry na które nie możesz wejść.
 

agresst

New Member
Dołączył
14.11.2010
Posty
3
Ze niby nie mozna powrocic do poprzednich lokacji??Czy dobrze zrozumialem ? Przyklad ide na farme Sekoba robie qiesty i potem juz nie moge na nia wrocic? jezeli tak to jakas masakra jest...
Przechodzilem po kilka razy na wszystkie sposoby w roznych frakcjach 1,2,noc kruka,3,zmierzch wiec sentyment do Gothica jest
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Da się zawrócić, przynajmniej u mnie się dało. Przed końcową walką zawróciłem do Toshoo, bo nie dokończyłem jeszcze zadania z pajęczynami, więc jeśli ja dałem radę to i ty dasz ;)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
No cóż jak nie wykonałeś niektórych misji to nie możesz zawrócić, a jak wykonałeś to możesz i poszedłeś do przodu to tez nie możesz.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
No cóż jak nie wykonałeś niektórych misji to nie możesz zawrócić, a jak wykonałeś to możesz i poszedłeś do przodu to tez nie możesz.
Da się zawrócić, przynajmniej u mnie się dało. Przed końcową walką zawróciłem do Toshoo, bo nie dokończyłem jeszcze zadania z pajęczynami, więc jeśli ja dałem radę to i ty dasz ;)
... (pogrubiłem coś w cytacie) ...
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Przed KOŃCOWĄ WALKĄ czyli zrobiłeś pozostałe zadania pozwalające wrócić do poprzednich lokacji.
No cóż jak nie wykonałeś niektórych misji to nie możesz zawrócić
Nawet to napisałem.

Powiedz czy po wejściu do Thorniany umiałeś zawrócić do Tooshoo?
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Nie próbowałem, więc nie odpowiem. Pamiętam, że wracałem się z Toshoo do poprzednich lokacji (misja z Zyrą), i przed końcową walką się zawróciłem do Toshoo (pajęczynki oddać).

Edit:
PS. jakim cudem wróciłeś do Tooshoo z klasztoru jak most jest zawalony?
Nie pamiętam, nie gram w Arcanię od jakiegoś czasu, jak do niej wrócę to dam znać.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ale jak nie wykonasz odpowiednich misji to nie ma sposobu by się wrócić. Tak to już jest, jak gra uzna że możesz wrócić to wrócisz a tak to pff.

PS. jakim cudem wróciłeś do Tooshoo z klasztoru jak most jest zawalony?
 

Migdał

New Member
Dołączył
24.11.2010
Posty
33
dopóki sie nie teleportujesz do wieży XARDASA mozesz wrócic wszedzie tylko nie do Feshyr :)i chyba nie mozesz ponownie przejsc przez pradawna swiatynie bo jak walczysz z tymi harpiami [nazwalem je tak bo to strasznie trudna nazwa]:) to krata przez która przechodzisz sie zamyka i musisz po prostru wejsc do kuzni gdzie znajdusjesz miecz reszte mozesz tylko isc przed siebie ale jutro sprawdze to czy mozna tam wejsc :)

PS. jakim cudem wróciłeś do Tooshoo z klasztoru jak most jest zawalony?


most sie zawali dopiero jak przyjdziesz od Xardasa a innym problemem moze byc dla kogos kto wyszedł od Xaedasa i zamiast pójsc do klasztoru poszedł do jungli hehe niby po co ale ja tak zrobilem :) i jak po drodze z klasztoru wejdziesz do jungli to zeskakujesz z takiej duzej skaly obok ktorej stoi taki gosc z klasztoru na nia nie mozna wejsc od tak po prostu bo jest wysoka i mialem z tym problem myslalem ze przejde na okolo ale sie nie dalo przez pradawna swiatynie pisze o tym bo mozna wyzej skakac jak sie ma aktywowana rune na szybkie biegniecie nie pamietam nazwy :eek:
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
jak sie ma aktywowana rune na szybkie biegniecie nie pamietam nazwy :eek:
Runa czterech wiatrów, potem jest chyba ośmiu ale nie jestem pewny. W każdym razie działanie tej runy można zastąpić instalacją ModPacka, który umożliwia szybkie bieganie za pomocą klawisza Shift ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom