Style walki

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Sorki moze ten temat juz byl ale nie mam zbytnio czasu przeszukiwac forum
wiec jaki styl walki jest dla waszym zdanie najlepszy


ps. chodzi mi o jednreczna dwureczna luk kusza i kombinacje
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
lol

U mnie favorite to : mieszany dokłądniej kusza i jednoreczny mieczyk połonczenie siły plus mocy. Ale jak mag to magia
 

KaCzor!

Member
Dołączył
8.9.2003
Posty
251
E tam bierz co chcesz wszystko jest bardzo dobre. Pamietaj cięzkie bronie czyli kusza i miecz dwuręczny mają bardzo dużą moc , ale są bardzo wolne. A łuk i broń jednoręczna są troche słabsze w sile ataku ale są bardzo szybkie więc zanim wróg do ciebei podejdzie możesz nim pozamiatać ;]
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
E tam bierz co chcesz wszystko jest bardzo dobre. Pamietaj cięzkie bronie czyli kusza i miecz dwuręczny mają bardzo dużą moc , ale są bardzo wolne. A łuk i broń jednoręczna są troche słabsze w sile ataku ale są bardzo szybkie więc zanim wróg do ciebei podejdzie możesz nim pozamiatać ;]

Ta jest, ale ja zwykle gram używając Magii Łuku i Broni jednoręcznych... :twisted:
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
yes

no ja to samo co Arcane tylko zamiast łuku wybieram kusze
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
ja najczesciej gram tak: z daleka szyje do ludkow z luku (bo z kuszy to jeszcze okazji nie mialem) - jesli jest blizej to zamrozenie i CIACH CIACH z miecza - w wiekszosci przypadkow wystarczy
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Najlepiej jak masz jakąs dobry mieczyk jednoręczny,niezgorszy łuk i kilka zwojów w zanadrzu
 

Morf Szczecin

Member
Dołączył
29.5.2004
Posty
57
A moja taktyko to jest dobry łuk i Dobry miecz dwuręczny Zdaleka nawalam do gościa a jak podleci to wyciągam swuj miecz i jednym ciosem powalam orka :D
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
wow

wow aż jednym ciachniecem o ja nie moge :eek: jaki ty jesteś silny :D hehe żart spoko ... :D Każdy ma swoją taktyke jaką mu się najlepiej gra i się tego już nie zmieni :p
 

Maly

Member
Dołączył
5.6.2004
Posty
81
wojownik to zdecydowanie miecz.Mag to magia a lucznik lub kusznik to kusza i luk :p
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
git

Nie wiem dlaczego większość z was preferuje łuk co prawda ja też z nim chodziłem bo się szybciej wuczyłem łuku niż kuszy a wy ?
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Mi tam obojętie co mam przy sobie ważne żeby miało obrażenia powyżej 80,ale wole jednak kuszę.Kusza Rullllllllllllez
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
najlepiej jest ciąć mieczem - wtedy mamy możliwość w miarę równej walki, a nie, że najpierw pozbawaimy przeciwnika 2/3 energii czarami czy kuszą. (no chyba, że gramy magiem - wtedy tylko dystans)
 

Dawid

Member
Dołączył
7.6.2004
Posty
56
Dwuręczny mistrz

PS.Na potęge wrzechpotęrznego Beliara :twisted:
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
Sorki, że odkopuje szczątki ( to stary temat ) ale nie mogłem się oprzeć :D. Myślę, że najlepsza konfiguracja w grze to dwuręczny Święty Kat ( oczywiście tylko dla Paladyna ) i Świeta strzała ( Też dla Paladyna :p ) Z daleka szyjesz strzałą, ( trzy ciosy strzałą na Orka Elite i ten już pada :D ) a z bliska siekasz Katem. Mieszanka wymuchowa :D Nikt się jej nie oprze. Pozdrawiam, SoniC



P.S.
Dawid, ale się wysiliłeś z tym postem... Ja bym go usunął :p:p:p:p:p:p
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
a ja niewiem czemu jak postać jest już wysoko poziomowa :D lubie stosować ofkoz wobec ludzi walke na pięści oczywiście farmerów obywateli :D:D:D
 

Gumlic

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
65
Eee tam bierz mieczyk dwureczny i lec na chura!! ale uważaj zadawaj przemyślane ciosy
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
Hmmm... Wobec farmerów gdy jest się wysokopoziomową, to lepiej zastosować taktyke Wait & Crush :D Czyli stoisz, kolesie w ciebie ładują ile mogą, a ty sie śmiejesz i nic sobie z tego nie robisz. Później bierzesz i jednym ciosem powalasz trzech :) Grrrrrrr... :D:D
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Mój styl to Magia z domieszka dwuręcza :D ale jak niejestem Magiem to zamiast magi jest kusza :D

PS.Niech światło Innosa spłynie na was. :D
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
A mam pytanie: Kusze są lepsze od łuków?? Bo ja do tej pory grałem tylko łukami i niewiem jak to jest kuszą. Trzeba do niej cholernie dużo zręczności a jak sie jest Paladynem to przecież trzeba ładować w siłe i żywotność
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom