Styl Walki W G1-G2Nk

Status
Zamknięty.

Mynikal

New Member
Dołączył
9.5.2009
Posty
3
Witam. Chciałem się zapytać jak wy tak dobrze potraficie walczyć miecze i nie tylko w G? Ja nigdy żadnej z tych części nie przeszedłem bo nie umiałem dobrze walczyć.

Oglądałem na Y2B filmy i mi szczena opadła jak wy pokonujecie te potworki to ściągnąłem save i spróbowałem tak zrobić chyba ze 50 razy i za każdym razem wrogowi odbierałem tylko 1piksel hp a on mi ciach trach i leżałem martwy.


@edit, piszę tylko tutaj aby nie zakładać kilku tematów.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Witam.
Na początku, jeśli chcesz dobrze machać mieczem, musisz się tego nauczyć, wiele jest osób które Ci z tym pomogą. Ale sama umiejętność Ci nie pomoże. Wiadomo że np. lagą nie zabierzesz pół życia ;]. Musisz skombinować sobie lepszy miecz i trochę siły. Dzięki niej twoje ciosy są mocniejsze.

Pozdrawiam.
 

Mynikal

New Member
Dołączył
9.5.2009
Posty
3
No to wiem, że muszę mieć dobrą broń, ale posłuchaj.

Oglądałem filmik jak gościo bił się ze smokiem. W opisie miał save z tym właśnie smokiem to sobie ściągnąłem i chciałem go zabić i za każdym razem to ja umierałem nie zabierając smokowi ani kreski HP.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Zmiana sterowania może pomóc :) Ustaw sobie sterowanie tak aby było ci jak najłatwiej poruszać się podczas walki i wyprowadzać atak.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Wiem o co ci chodzi ziom.

napewno jak walczysz to bezmyślnie klikasz w myszkę czy tam strzałkę czy jak se ustawiłeś.

A to chodzi o to, że musisz poczekać aż Bezimienny machnie raz, wtedy naciśnij atak jeszcze raz, a on wyprowadzi kombos. A jak będziesz sie uczył walki to kombos będzie z czasem inny.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Nie możesz w dobrego przeciwnika wparować i walić musisz np obchodzić go na boki od tyłu (A,D). Jak masz 2 ręczny to poprostu trzymaj go na dystans, a jak jednoręczny to podejdź jak najbliżej i machaj w lewo i prawo, od siły ciosu zależy współczynnik siły więc miej jak najwięcej.
 

Mynikal

New Member
Dołączył
9.5.2009
Posty
3
Już wiem o co chodzi. Sterowanie mam standardowe.
Zainstalowałem G1 i uczę się walki i dowiedziałem się, że muszę puścić Ctrl i strzałkę i ponownie nacisnąć Ctrl i strzałkę i wtedy atakuje od razu.

Dziękuje za okazałą pomoc.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
http://gothic.org.pl/gothic-2/poradnik-walki.html Polecam również lekturę tego artykułu, może troszku pomoże :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom