Strzeżcie się rubinowego ostrza!

Status
Zamknięty.

Smorbi

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
46
Jestem ciekawy, czy tylko w moim egzemplarzu NK rubinowe ostrze miast dodać mi 7% umiejętności "broń jednoręczna" zredukowało mi ją do 53%!! Jeśli nie tylko mnie się tak stało, to proponuję stworzyć już rybrykę "błedy" pod Nocą Kruka.
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
nie wiem czy zauważyłeś ale w NK są też takie bronie które zamiast dodawać % w umiejętności walki to odejmuje czyli pisze:kara do walki jednoręcznej np.7 czy jakoś tak
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Wiem wiem są takie bronie ale jest na nie jeden sposób, nie zakładać ich!!
 

Feomethar

Member
Dołączył
31.1.2005
Posty
108
Rubinowe Ostrze to Za******A broń!!!!! ja nią walczyłem aż do czasu "szponu Beliara" i nie mialem Takiego błedu...to musi być coś u ciebie;/
 

AdAMoS~

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
138
Ja wlasnie je zdobylem i jeszcze nie założyłem, ale nie widzialem zadnego napisu:"kara do.... " U ciebie cos nie tak chyba
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
to napewno nie bug, kara jest, np przy pałkach, jest taka jedna potężna pałka dwuręczna, na bagnach niedaleko Edgora, fajna nawet (kara -10% do broni dwuręcznych :[
 
A

Anonymous

Guest
bezsensu z ta kara ;/ No ale da sie grac
wink.gif
 
A

Anonymous

Guest
Więc, panie cavalornie, informuję pana, że to nie była kara, tylko premia. Specjalnie sprawdziłem trzeci raz. Widzę, żeś pan jest juzerem cosie wyżywać na novicach lubi...
Pozostałym dzięki za odpowiedzi. Aha, ten miecz odejmuje te punkty STALE. Sprawdziłem MARVINEM na Cronosie.
 

Smorbi

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
46
qrna wpisałem sie jako gosc :oops:

[ : Sro Lut 02, 2005 10:33 pm ]
Sorki za ten spam ale musze sprawdzic czy logo dziala
 

Raiven

New Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
7
Ta bron mozna nauczyc sie wykuwac u Harada i mnie pokazuje premia do walki 7%!!! wiec to musi byc jakis blad u ciebie!!!

ps masz pirata czy orginal??!! jak pirat to sie nie dziwie!!!!:
smile.gif
 

Bender

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
64
U mnie też dodaje - mam 100% jednoręcznej - jak założyłem to miałem 107% - zabawna sprawa
tongue.gif
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
QUOTE Więc, panie cavalornie, informuję pana, że to nie była kara, tylko premia. Specjalnie sprawdziłem trzeci raz. Widzę, żeś pan jest juzerem cosie wyżywać na novicach lubi...
Pozostałym dzięki za odpowiedzi. Aha, ten miecz odejmuje te punkty STALE. Sprawdziłem MARVINEM na Cronosie.

To ze sprawdziles na MARVINIE to nic nieznaczy zawsze tak jest ze jak cos dodaje co dodaje na stale (z MARVINEM)

A rubinowe ostrze dodaje 7%..przeczytaj sobie w instrukcji "Bron wykuta prz siebie dodaje premia do umiejetnosci walki"
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom