Stroje/ubrania

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Jak oceniacie ubiór NPC a także samych zbrój? Wg mnie ubranie Zakonników ładnie wykonane. Troszkę mało jest ogólnie w grze odmian strojów. Mogli ich więcej stworzyć, co na pewno urozmaiciłoby grę. Ilość i jakość wykonania hełmów lekko mnie dziwi. Nie popisali się w tej kwestii. Ale chociaż w sumie jak wyspa, to raczej nie można się spodziewać ogromu pancerzy, ubrań. Szkoda, że nie wprowadzono elementów szczegółowości jak zużycie zbroi itp
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Jak dla mnie zbroje zrobione dobrze. Najbardziej podoba mi się zbroja Kapitana którą możemy kupić po tym jak uwolnimy miasto od inkwizycji. Co do ilości zbrój zgadzam się z ED -edem, zbroi jest za mało, bo tak naprawdę zbroi jest chyba z 12 albo 13 ale mi jakoś to nie przeszkadzało, nie wiem jak wam.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Co to się stało, że nagle taki wysyp tematów o Risenie? Do tego większość reallly spamerskich. Mimo wszystko wypowiem się w tym tutaj :D


W grze pojawiło się kilka strojów, które spodobały mi się lub zrobiły na mnie wrażenie. Pierwszy z nich to Zbroja Komendanta - bardzo ładne metalowe elementy, choć trochę żal, że nie jest cała z metalu. Kolejny to Fartuch - wygląda naprawdę świetnie, oddaje w pełni zawód postaci - kowal lub kucharz. Ciekawie prezentuje się też Szata Inkwizytora - naprawdę świetne połączenie szaty maga ze zbroją, żal mi było wymieniać ją na Pancerz Tytanów, fajnie wygląda z Monoklem. Ostatnia ciekawa zbroja to Pancerz Tytanów - w pełnym zestawie prezentuje się naprawdę epicko, jak każda ostatnia zbroja w grach Piranha Bytes. Reszta zbroi szczerze mówiąc wygląda dość słabo np. Szata Rekruta/ Nowicjusza, Zbroja Wojownika, czy zbroje z Obozu Dona (poza tą posiadaną przez przywódcę).
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Chyba najfajniej wyglądającą zbroją jest pancerz kapitana (ten od bandytów). Chociaż strój marynarza, też wcale nie jest zły, pasuje do klimatu ;). Reszta nie zrobiła na mnie wrażenia (oprócz pancerza władcy tytanów, ale to finalna zbroja). Szaty magów ściągnęli z Gothica 3 tylko po prostu zmienili kolory, a pancerz wojownika zakonu, to po prostu głupota, przecież wojownik to wojownik, nie powinien biegać w szmatach (co innego mag (mag nie jest super silny fizycznie więc ich szaty dają magiczną ochronę)).
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Mi się podobały szaty magów.Jak to magowie noszą ubranie z lekkiego materiału.Strój siepodoba ponieważ mi się podoba.Nie wiem czemu.Jest jakiś taki ładny.Poza tym to Pancerz Tytanów ładnie wygląda.
 

Hadriell

New Member
Dołączył
8.3.2010
Posty
19
Muszę się zgodzić, że Pancerz Tytanów wygląda najlepiej. Dużo szczegółów do zrobienia, ładnie zrobiony, tekstury super oraz niesamowity kolor. Niczego sobie są także zbroje Inkwizycji. Białe, z wypolerowaną, aż świecącą się stalą. Robi to wrażenie. Natomiast pancerze buntowników są zbyt proste jak na mój gust.
Jednak wszystkich zbroi jest za mało w grze. Parę na gildię, a i tak w końcu kończymy w Pancerzu Tytanów. Może powstanie jakiś mod, który doda trochę ubrań i zbroi, jednak jest to praktycznie niemożliwe. Musimy czekać i mieć nadzieję, że następna część gry naprawi niedobór strojów. :/

Hadriell pozdrawia.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Co to się stało, że nagle taki wysyp tematów o Risenie? Do tego większość reallly spamerskich. Mimo wszystko wypowiem się w tym tutaj

Fah nadrabiamy zaległości

Co do samego Pancerza Tytanów, chyba jedyna zbroja w grze dopracowana. Szkoda, że tylko na jednej takiej zakończyli prace. Można było jakieś znaleźc w ruinach przecież, nie? Dodatkowa frajda dla graczy. Nawet jakby trza było także składać ją z części. Jeśli w następnej części zamierzają przenieść akcję na kontynent mam nadzieję, że będzie full wybór w uzbrojeniu i opancerzeniu
 

gut3k

Member
Dołączył
18.9.2010
Posty
35
Pancerze i ogólny ubiór wygląda naprawdę dobrze. Generalnie pancerz Tytana wygląda poprostu świetnie. A bohater przykubraczony w takowy pancerz i jeszcze uzbrojenie tytanów (młot, tarcza) prezentuje się zabójczo. Tylko oczy widać, reszta to stal :D Ogólnie to dobrze to dopracowali ale tak już było w Goticach. Nie licząc G3 gdzie połowa pancerzy wygląda tragicznie.
 

Falka

Member
Dołączył
25.3.2010
Posty
44
O tak zbroja Tytana jak i inne dodatki do niego prezentowały się zabójczo. Co do zwykłych strojów, były dobrze zrobione, ale po kilku godz spędzonych w mieście, wszystko stało się monotonne.
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Ogólnie zbroi w Risenie jest mało, ale to nic nowego, ponieważ według mnie jednym z nielicznych minusów tej gry jest właśnie to, że jest wszystkiego za mało.
Ładnie prezentującym się ubrankiem jest Zbroja Inkwizytora, niby to szata, ale ma elementy zbroi...Szybko przypadła mi do gustu. No i wiadomo Zbroja Władcy Tytanów od razu po założeniu jej czułem się tak jak w pierwszych częściach Gothica, gdzie całą grę przechodziliśmy by założyc jeden cudowny pancerz. :D
 
Do góry Bottom