Straciłem Sejwy Ratunku!

Status
Zamknięty.

dick

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
21
Zdobywcy odkupiciele pomóżcie, poratujcie jakimś sejwem żebym nie musiał zaczynac od poczaku.
Zriobiłem cały nordmar i zmiżałem do silden, kiedy nagle przyszedł do mnie mój brat i narobił strasznego bałaganu w moim kompie i sejwy wsiąknęły. Szedłem wedle wkazań poradnika z oryginalnej gry. grałem fighterem.
Jeżeli ktos chciałby uratowac mojego bochatera niech podeśle sejwika na lakilan@go2.pl
Błagam POMOCY :(
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
Przesadzasz ja juz musialem z Xardasem do portalu i tak dalej a tu nagle acces violation-główny błąd gothiców i mi save'y zrzarł ale zacząłem od poczatku i to nadgonilem w 6~godzin ostrej gry.
 

dick

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
21
Zlituj się plis jezeli sam to przżyłeś to wiesz co to znaczy
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Hehe miałem tak samo tylko u mnie było gorzej przy końcu gry mi się komputer zresetował a najbliższe savy miałem z bardzo daleka
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
No własnie jakos to przezylem ale nie prosilem o save'y a pozatym musze G3 znowu od poczatku bo zamiast zapisac save skasowalem i mnie Trolle uje****.Bym ci wyslal jakbnym sam mial hehehe :p a pozatym mam problem ze 1 klucz do swiatyni Mora Sul(ten z Kurta)zdobyc nie moge bo juz go wszesniej zabilem a tera nie ma klucza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom